The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Головна
Чим відрізняється післягарантійне обслуговування від звичайної гарантії? Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
ГіршаКраща 
Написав Administrator   
30.01.2023

Чим відрізняється післягарантійне обслуговування від звичайної гарантії?

Це одне з найбільш поширених питань, що породжує великий обсяг дезінформації серед користувачів. Простіше кажучи, звичайна гарантія - це договір на будь-який ремонт або заміну дефектних частин обладнання, що діє протягом певного періоду з моменту покупки, наприклад, до 3 місяців. Цей вид послуг надає виробник або продавець, а його вартість вже включена в закупівельну ціну товару. З іншого боку, післягарантійне обслуговування - це окрема угода, мета якої - забезпечити захист пристрою навіть після закінчення терміну гарантії від виробника. Чим відрізняється післягарантійне обслуговування від звичайного? Ми вирішили пояснити все це у сьогоднішньому пості

Післягарантійне обслуговування – чи має сенс?

Оскільки гарантія виробника дійсна лише протягом обмеженого періоду часу, додаткове страхування, яку ми купуємо, має сенс. Розширене обслуговування – популярний вибір серед клієнтів, які хочуть додатково убезпечити свої дорогі покупки. Післягарантійне обслуговування також пропонує додаткові переваги, які зазвичай не покриваються умовами гарантії виробника. Наприклад, якщо ми купуємо новий смартфон, то цілком ймовірно, що гарантія виробника покриватиме тільки ті пошкодження та проблеми, які виникли в процесі проектування та виробництва пристрою.

Однак завдяки розширеній гарантії, ви зможете отримати додаткові ремонтні послуги, такі як заміна корпусу, заміна скла, ремонт пошкодженого екрана або затопленого пристрою. Якщо ж такої можливості немає, то завжди можна скористатися послугами стороннього сервісу, наприклад, замінити задню кришку смартфона зможуть тут https://www.aks.ua/remont-telefony/zamena-zadney-kryshki.html .

Зручність споживача та душевний спокій

Крім додаткового захисту пристрою, післягарантійне обслуговування забезпечує споживачеві зручність та спокій при використанні продукту. Це одна з основних причин, через яку користувачі вибирають післягарантійне обслуговування. Якщо щось піде не так, станеться збій системи або ми пошкодимо пристрій, можемо негайно отримати допомогу.

Якщо ви вирішите, що вас цікавить розширена гарантія на свій пристрій, найкращий перший крок – це завжди уважно порівнювати післягарантійну угоду з гарантією виробника. Також варто врахувати наступне:

1) вартість договору обслуговування,

2) види страхування, що він пропонує,

3) тривалість періоду, який поширюється страхування,

Якщо в процесі ознайомлення виникають сумніви щодо умов контракту на обслуговування або вам потрібна допомога з конкретним типом гарантії, то краще в цьому випадку порадитися з відповідними фахівцями.

опубліковано
Додати новийПошукRSS
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі!


 
Наступна >