The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Головна arrow Новини
Новини
Підсумки оперативно-профілактичної операції «Автомобіль» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 24
Написав Administrator   
16.07.2014

З 7 по 16 липня 2014 року стартувала загальнодержавна оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Автомобіль». Метою даної операції є недопущення незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення можливих місць розкомплектування викрадених автомобілів та їх зберігання, виявлення викрадених транспортних засобів. В ході проведення оперативно-профілактичної операції «Автомобіль» порушень виявлено не було.

- Шановні жителі та гості м. Коростишів та району! Вкотре закликаємо Вас, не залишати без нагляду власний транспортний засіб, особливо в нічний час, а також не залишати цінні речі в авто! – зауважив начальник Коростишівського РВ Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Мобільні шахраї Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 49
Написав Administrator   
09.07.2014

На сьогодні, в Коростишівському районі з’явився новий спосіб шахрайства. Це вид так званого «мобільного» шахрайства, який може за лічені секунди спустошити мобільний рахунок людини.

Власникові мобільного телефону приходить смс з чотиризначного номера з певним кодом цифр. Через невеликий проміжок часу лунає дзвінок. Той, хто дзвонив чемно вітається, вибачається і каже, що його друг (подруга, мама, бабуся, сестра) помилково через інтернет відправив повідомлення на ваш телефон і що той, що дзвонив буде вам надзвичайно вдячний, якщо ви просто продиктуєте йому ці цифри. Людина запевняє, що це всього лише номер квитанції або телефону або пароль для входу на сайт. Зрозуміло, що подібна прохання не здається людині підозрілою. Людина диктує код і через декілька хвилин з рахунку мобільного телефону знімаються кошти.

Також, серед найпопулярніших способів «обчистити» мобільний рахунок абонента на сьогодні є:

Спосіб перший: прохання передзвонити на платний номер. Громадянин отримуєте смс з таким текстом:« Ваш номер виграв приз від національного мобільного оператора! Телефонує «організаторам» і в ході розмови з рахунку знімаються кошти.

Спосіб другий: переказ грошей зі свого мобільного рахунку на інший. За допомогою спеціальної комбінації цифр один мобільний абонент може перевести гроші зі свого рахунку на рахунок іншого абонента. Ця комбінація цифр офіційно друкується на кожній картці поповнення рахунку і не є секретною. Питання в тому, що мало хто її пам'ятає! І цим теж користуються шахраї.

Наприклад абонентові приходить смс такого змісту: «Сервер мобільного оператора! Перекажіть гроші на номер ХХХ-ХХХ-ХХ-ХХ і отримаєте вдвічі більше! »

Ще одна дуже популярна схема, коли абонентові приходить смс:« Не можу тобі додзвонитися - немає грошей! Перейшли 5 гривень ». Але після переказу грошей, зазвичай ніхто так і не передзвонює.

Спосіб третій: отримання особистих даних абонента. Це вже куди більш небезпечний вид шахрайства, який може спустошити не лише мобільний, а й банківський рахунок людини.

Для початку абонентові приходить смс такого змісту: «Банк такий-то відмовив вам у видачі кредиту». Через кілька днів, коли абонент забуде про це повідомлення, йому дзвонять з незнайомого номера. Розмова починає нібито автовідповідач цього банку. Він каже: «Нагадуємо вам про необхідність погасити кредит. Хочете прослухати повідомлення ще раз, натисніть «одиницю». Хочете зв'язатися з оператором, натисніть «двійку» ...

І далі вже в процесі розмови з « оператором »у клієнта виманюються відомості про рахунок, особисті дані, номери кредиток. Є й інший варіант: людині дзвонять з «радіостанції» чи ще якоїсь «компанії» і повідомляють про те, що він виграв приз. Потім, нібито для оформлення призу, його просять назвати паспортні дані, ідентифікаційний номер і так далі. Призу, звичайно, ніякого немає, зате через деякий час людині дзвонять з банку і запитують, чому він прострочив оплату по кредиту.

- Щоб уберегтись від телефонних шахраїв треба бути обачними і не відповідати на підозрілі смс-повідомлення та номери , які прохають Вас продиктувати Ваші персональні дані або код- закликає начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Обережно!Крадіжки великої рогатої худоби та коней! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 61
Написав Administrator   
09.07.2014

На сьогодні в Коростишівському районі трапляються випадки крадіжок великої рогатої худоби та коней з пасовищ у нічний час.

Жителі району, переважно в сільській місцевості, залишаючи на ніч на пасовищі власну велику рогату худобу або коней навіть і не підозрюють, що може чекати на тварин! А коли приходять з ранку подивитись на своїх тварин, то, на жаль, не знаходять їх.

А все тому, що зловмисники скориставшись відсутністю нагляду за сільськогосподарськими тваринами давно вже їх викрали.

- Щоб не стати жертвою крадіїв треба бути пильним по відношенню не тільки до сільськогосподарських тварин, а до свого майна і пам’ятати про власну обережність – зауважив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Обережно – змії! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 58
Написав Administrator   
23.06.2014

Із настанням теплої погоди на любителів відпочинку на природі може чекати небезпека укусу змій. З початку року в області зафіксований перший випадок, коли змії нападають на людей. Тому, щоб із Вами такого не трапилося, пропонуємо знати про плазунів більше.

Змії нападають на людей не лише в лісових хащах, а й у долинах під час сінокосу, на гірських дорогах і навіть на подвір’ях. Як і в недавньому випадку, реєструються напади змій біля порогу хати. Зазвичай змії втікають від людей. У них поганий зір, слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на достатньо великій відстані – 10-15 метрів. Почувши кроки, стукіт, голоси, одразу ховаються в нори або відповзають подалі. Проте в спеку це відчуття притуплюється, вони стають лінивими та малорухливими. Просто лежать на сонечку і тому люди можуть легко наступити на них. А кусають вони, як правило, тільки тоді, коли на них наступили. Укус гадюки в спекотні дні є найнебезпечнішим, бо тоді її отрута найбільш токсична та значно швидше розходиться тілом. Укус змії для дітей значно загрозливіший, аніж для дорослих.

У народі побутує думка, що негайно після укусу треба розрізати ранку ножем і витиснути кров, припалити цю рану або відсмоктати отруту. Однак медики вважають, що краще взагалі не братися за ніж, бо розрізана рана й кровотеча лише збільшать зіткнення отрути з тканинами і прискорять її надходження в кров. Відсмоктування може зарадити, лише якщо рятівник упевнений, що його ротова порожнина в ідеальному стані: немає подряпин, ранок на слизовій, язику, губах. Бо інакше доведеться рятувати двох. Тому найкраще не гаяти часу та не пізніш ніж за годину-дві після укусу доправити потерпілого до найближчої лікарні. Бажано звернутися до лікаря. Найбільша проблема в тому, що люди спершу займаються самолікуванням і лише згодом звертаються по допомогу до медиків. Непоодинокі випадки, коли люди після укусу гадюк помирали, бо зверталися до лікарів, лише коли виникли невідворотні ускладнення. Загалом, побачивши змію чи гадюку, обійдіть її: так краще і для вас, і для неї!

Коростишівський районний сектор
Управління ДСНС України у Житомирській області

 
ЯКЩО НЕ ВПЕВНЕНІ У СВОЇХ СИЛАХ – НЕ КУПАЙТЕСЯ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 57
Написав Administrator   
17.06.2014

Розпочався купальний сезон, який для багатьох необачних мешканців обертається трагедією. Упродовж минулого 2013 року в області внаслідок необережного поводження на воді передчасно з життя пішла значна кількість людей, серед яких є і діти. 2014 рік вже приніс нові жертви – з початку року на ставках та річках області потонула 1 особа.

З метою попередження трагедій, районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області просить дотримуватись правил поведінки на воді. У першу чергу це стосується батьків: не залишайте дітей поблизу води без нагляду. Якщо вони не вміють плавати, не дозволяйте їм, заходити у воду глибше ніж по пояс, плавати на надувних матрацах або камерах. Трагічно закінчується і пірнання з плотів, човнів, пристаней та інших плавучих засобів, а також урвищ. Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад.

Тому цінуйте власне життя та бережіть здоров’я своїх дітей і не нехтуйте застереженнями.

Зокрема, не плавайте наодинці, якщо не впевнені в своїх силах, уникайте воду з швидкою течією.

Найсприятливішою для купання є сонячна і безвітряна погода, коли температура сягає 22 градусів тепла, а води – 18. Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.

Слід зазначити, що у визначених і обладнаних місцях масового відпочинку населення, де працюють рятувальні служби та сезонні рятувальні пости, трагедії трапляються набагато рідше.

Тож, звертаємось до усіх мешканців та гостей району з турботою і проханням: відпочиваючи, дотримуватися заходів безпеки.

Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Коростишівський районний сектор
Управління ДСНС України у Житомирській області

 
У Коростишеві за крадіжку інтернет-кабелю правоохоронці затримали двох молодиків Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 101
Написав Administrator   
17.05.2014

Майже 2,5 кілометри інтернет-дротів та спеціальне обладнання загальною вартістю близько 30 тисяч гривень винесли із складу злодії, які проникли посеред ночі до приміщення. Правоохоронці знайшли і викрадене, і полювальників за чужим майном.

Кілька днів тому до Коростишівського райвідділу звернувся 51-річний підприємець, який повідомив, що невідомі обікрали його склад. До приміщення проникли уночі, зірвавши навісний замок з дверей. Злодії забрали катушки з кабелем для підключення інтернету та інше приладдя, завдавши збитків на суму близько 30 тисяч гривень.

Втім, скористатись чужим майном нічні візитери не встигли. Їх особи встановили та за кілька днів затримали оперативники карного розшуку. Двоє 20-річних жителів райцентру раніше не потрапляли у поле зору правоохоронців й проблем із законом не мали. Нині обох очікує судовий розгляд справи.

- У ході кримінального провадження будуть встановлені всі обставини події, – зазначив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук. - Хлопці свою вину визнають.

Відповідно до ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України за таємне викрадення чужого майна передбачено покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 80 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Катерина Рубан,
Коростишівський РВ УМВС
України в Житомирській області

 
У Коростишеві оперативники вилучили канабіс Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 200
Написав Administrator   
17.05.2014

Підозрілий пакунок з рослинним наркотиком працівники міліції виявили в автомобілі жителя Коростишева. Вилучене направлено на дослідження, а по факту розпочато кримінальне провадження.

Оперативники карного розшуку Коростишівського РВ УМВС України в Житомирській області звернули увагу на 32-річного жителя райцентру. За їх інформацією, молодик має відношення до незаконного обігу наркотичних засобів.

15 травня під час перевірки в його автомобілі було вилучено поліетиленовий згорток, який водій дбайливо приховав під власним сидінням. Близько 40 грам подрібненої рослинної маси з ознаками наркотичного засобу – канабісу нині досліджують експерти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Молодик не пояснив походження сировини, але сказав, що зберігав її для власних потреб. Відтак за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Після його розгляду в суду чоловікові може загрожувати покарання у вигляді штрафу або виправних робіт, або арешту, або обмеження волі на строк до трьох років, або ж позбавлення волі на той самий строк.

Катерина Рубан,
Коростишівський РВ УМВС
України в Житомирській області

 
Зброя та вибухівка Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 128
Написав Administrator   
09.05.2014

Під час брифінгу начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук зазначив, що протягом квітня місяця проходив місячник добровільної здачі зброї, під час якого добровільно було здано до райвідділу 12 одиниць зброї та набоїв.

З 5 травня по 22 травня 2014 року на території Житомирської області буде проведено цільову оперативно-профілактичну операцію «Зброя та вибухівка» - зауважив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки на території області.

Тож співробітники Коростишівського райвідділу міліції нагадують, що згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» караються позбавленням волі на строк до семи років. Натомість, особи, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої, що перебували в незаконному обігу, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Працівники міліції вкотре звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Екскурсія в райвідділ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 166
Написав Administrator   
29.04.2014

Днями в Коростишівському РВ УМВС України в Житомирській області відбулась екскурсія для дітей Кмитівської спеціальної школи-інтернату.

Начальником Коростишівського райвідділу Володимиром Яремчуком було запрошено директора Кмитівської спецшколи-інтернату Аллу Гребенюк разом з школярами для екскурсії в Коростишівському райвідділі.

Школярам проводилась лекція про неповнолітніх злочинців та наслідки скоєних злочинів дітьми. Також, працівники райвідділу показали дітям ізолятор тимчасового тримання.

- на сьогодні школярам потрібні такі екскурсії, для того, щоб вони дійсно бачили в яких умовах знаходяться затримані особи та для виховання добропорядного громадянина – зазначив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Розкриття крадіжки велосипеду дільничними інспекторами міліції Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 29
Написав Administrator   
29.04.2014

19 квітня 2014 року о 13 год. 15 хв. до Коростишівського райвідділу надійшли матеріали від 66-річного1948 уродженця та жителя м.Коростишева про те, що у період часу з 20 год. 00 хв. 28.03.2014 до 07 год. 00 хв. 29.03.2014 невідома особа шляхом вільного доступу з квартири заявника здійснила крадіжку б/у велосипеда марки «Україна», чим заподіяла матеріального збитку на загальну суму близько 400 гривень.

Проведеними заходами працівниками сектору дільничних інспекторів міліції Коростишівського райвідділу було встановлено, що дану крадіжку скоїв 25-річний житель м. Коростишів, який у скоєному зізнався та повідомив, що викрадений велосипед продав невідомій особі.

- по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1. ст.185 Кримінального кодексу України – зазначив начальник райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 40 з 83

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Статистика

Користувачів: 10347
Новин: 232
Посилань: 16

Хто он-лайн

Зараз на сайті: 15 гостей

Голосування

Які фільми Вам більш всього подобаються?
 

Випадкова картинка

0456EE9DB650-1.jpg

Погода


GISMETEO: Погода по г.Коростышев