The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Головна arrow Новини
Новини
101 ІНФОРМУЄ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 2
Написав Administrator   
10.03.2011

Керівництво Коростишівського районного відділу УМНС України в Житомирській області звертається до мешканців району з приводу різкого зростання кількості пожеж та їх трагічних наслідків. Незважаючи на заходи, запроваджені підрозділом МНС, через грубе порушення правил пожежної безпеки в період вихідних днів з 6 по 9 березня на території району виникло 4 пожежі. Внаслідок пожеж 3 особи загинуло. Прикро, але доводиться визнати, що більшість постраждалих від вогню – це особи у стані алкогольного сп’яніння. До цього стану додайте паління і традиційну нездатність контролювати ситуацію – і от маємо усі чинники для трагедії. Найстрашніше, що п’яні курці сиановлять небезпеку не тільки для власного життя, а й для оточуючих. Спостерігається зростання пожеж при порушені правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.  

Так, 08.03.2011 року в с.Старосільці під час гасіння пожежі виявлено тіло власниці будинку 1932 року народження. До пожежі призвило порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

09.03.2011 року в м.Коростишеві близько першої години ночі виникла пожежа в квартирі житлового будинку. На місці пожежі виявлено тіло власника квартири 1955 року народження. Попередння причина пожежі – необережність під час куріння цигарки в стані алкогольного спяніння.

09.03.2011 року в с.Стрижівка згорів автомобіль ВАЗ 2108. Виявлено тіло господаря автомобілля 1972 року народження. Причина пожежі встановлюється. Отже, щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, електрообігрівачів, пічного опалення та дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними.

Начальник СНПД Коростишівського РВ УМНС України в Житомирській обл.

капітан служби ц.з. Олександр Дзядевич

 
Предковічне минуле — у граніті Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 2
02.10.2010
Відкриття побіля міськради Пам'ятного знака історичній минувшині Коростишева – датам ймовірної першої писемної згадки про наше місто, надання йому Магдебурзького права, створення волосного та районного центрів – стало гарним стартом урочистостей з нагоди відзначення Дня міста, його символічної 511-ї річниці.

У теплім заході з цієї нагоди, що відбувався минулої п'ятниці, взяли участь очільники району Олександр Никитюк та Андрій Дорошенко, мер міста Микола Чиколай, заступники голів, депутати міської та районної рад, громадськість райцентру.

Величаво-гордо звучить від мікрофона голос ведучої заходу Олени Колодюк: озвучені нею дати становлення і розвитку міста, немов відкривають у свідомості присутніх завісу історичного минулого райцентру, одвічне прагнення наших предків бачити Коростишів квітучим і впорядкованим.

- Цей осінній день по особливому знаковий, - наголошує у своїй вітальній промові мер райцентру Микола Чиколай. - У граніті увічнено історію розвитку Коростишева. Це дуже приємно нині, коли і Президент нашої держави Віктор Янукович, і Уряд та Верховна Рада роблять усе для зміцнення управління територіальними громадами на місцях. Ми горді з того, що Коростишів один із небагатьох райцентрів має Магдебурзьке право, що його добра слава і гарні традиції множаться і утверджуються в області й далеко за її межами.

Міський голова висловив щиру вдячність членам громади за небайдужість та активне сприяння у вирішенні поточних проблем міста і, зокрема, за виготовлення та спорудження Пам’ятного знака – приватним підприємцям Володимиру Ярчевському, Андрію Тарасюку, Олександру Войналовичу, Миколі Кузьменку та Віктору Шиманському.

Особливого святково-урочистого піднесення заходові та неймовірної гордості присутнім додали пісні про рідне місто – перлину Полісся у виконанні місцевих самодіяльних артистів-співаків Олександра Урчика та Олександра Стадника.

За християнським звичаєм обряд освячення Пам'ятного знака провів благочинний Коростишівського округу, настоятель храму Різдва Богородиці, кандидат богословських наук отець Парфеній. Разом із священиком учасники заходу щиро помолились за добробут та процвітання рідного міста.

Матеріал взято з "Коростишівської газети" №40 від 24.09.2010 р. 

 
Володимир Гришко: "...Мати - найсвятіше". Відкриття пам'ятника жінці-матері Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 8
Написав Administrator   
02.10.2010
Всесвітньовідомий тенор, народний артист України Володимир Гришко був одним із почесних гостей на Дні міста Коростишева. Це уже другий його приїзд до нас. Після урочистості з нагоди відкриття на центральній алеї пам'ятника Матері Володимир Данилович охоче поділився своїми враженнями.

«Мати - найсвятіше...»

 - Мені подобається ваше мальовниче місто, його привітні люди. А сьогодні я був просто вражений тим, які знаменні події тут відбуваються! Я побував у багатьох містах різних держав, але ніде не бачив і навіть уявити не міг, що у граніті так можна увічнити найсвятіше на землі - Матір. Жінку, котра виношує під серцем дитину... Я радий і неймовірно щасливий за ваше місто. Мати – це Україна! Це Берегиня роду, символ благословення у далеку дорогу, на працю, на життя... Краще, вище і святіше від мами немає нічого у світі!

 

- Світлі почуття щирої любові і поклоніння жінці-матері неймовірно тепло передаються слухачам й у ваших піснях.

- Так. Ця тематика мені найближча, найрідніша. У 2006-ім вийшла у світ моя збірка українських народних пісень «Всім матерям присвячується». До неї увійшли такі чудові твори, як «Мамина любов», «Червона калина», «Чорнобривці»... Деякі із них я обов'язково заспіваю на вашім святі міста.

- Ви довго жили за кордоном. Своїм прекрасним голосом підкорили публіку Америки, Франції, Італії, Іспанії, Бельгії та багатьох інших держав. До того ж, усі твори виконуєте тільки мовою оригіналу. А які із пісень є найближчими вашому серцю?

- Звичайно ж, українські. Пісні моєї рідної землі. Як от «Два кольори». На моє глибоке переконання, саме ця пісня має стати для кожного українця справжнім Гімном. Вона надихає, додає оптимізму, натхнення, спонукає до глибоких роздумів над сенсом життя, його швидкоплинністю.

- Свого часу ви виступали за закон про меценатство, який би сприяв розвитку мистецтва і культури в Україні. Не полишили задуму зайнятися політикою?

- Ні. Я й справді серйозно готуюся до цього виду діяльності. Маю навіть конкретні пропозиції уже від Київської міської ради. І переконаний, що зможу прислужитися мистецтву України не тільки як співак.

- Щиро бажаємо вам успіхів!

Розмову провела Світлана СВОЯК

Текст матеріалу взято з "Коростишівської газети" №40 від 24.09.2010 

 

 
Діяльність Коростишівської влади. Вирішено кілька проблем Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1
02.10.2010
П'ятнадцятеро людських життів «забрав» вкрай небезпечний Харитонівський міст через Тетерів з часу недолугого встановлення багато років тому. Він став справді «мостом плачу» та невідворотного горя. А ще – гірким свідченням абсолютного (і теж багаторічного) збайдужіння влади до цієї гострої проблеми. Обіцянок вистачало. Безрезультатних. Допоки в район не прийшов новий голова РДА.

Вперше почувши про фатальність Харитонівського мосту, він, як завжди, рішуче і швидко прийняв рішення реконструювати його та убезпечити пішоходів і проїжджий транспорт від біди.

Все зроблено. Оперативно і кваліфіковано. Ще й під'їзд заасфальтовано. Люди не надякуються.

Спільними зусиллями та натиском зі сторони голови РДА вирішено й дуже давню проблему – ремонту та відновлення роботи міської вбиральні на Червоній площі. Життя є життя. Нічого соромитись.

Є всі передвісники «реанімування» й міської лазні, через тривалу нероботу якої коростишівці списали гори паперу на скарги в усі інстанції та захрипли від прокльонів на адресу різних чиновників. Новий приватний господар колишньої комунальної лазні готується до початку робіт. Отож соціальну напругу ще з одного питання буде знято.

Матеріал взято з "Коростишівської газети" №40 від 24.09.2010 р.

 
15 вересня 2010 року відкрилась виставка Коростишівського художника Миколи Володимировича Оникійчука Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 4
Написав Administrator   
20.09.2010

15 вересня 2010 року відкрилась виставка Коростишівського художника Миколи Володимировича Оникійчука. Виставка була урочисто відкрита в Кмитівському музеї образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука. Вона буде проходити по 30 жовтня 2010 року

  Микола Володимирович Оникійчук

  

  Народився я 5 грудня 1954 року в с. Сліпчиці Черняхівського району Житомирської області. В шкільні роки захоплювався малюванням, що і привело його до Київського художньо-промислового технікуму. По закінченні навчання, в 1974 році, отри­мавши спеціальність художника-оформлювача, працював за фахом на граніто-видобувному підприємстві, потім служба в армії. З 1981 по 1986 роки навчався на графічному відділенні Українського поліграфічного інституту / м.Львів /, де здобув спеціальність художника-графіка по конструюванню, оформленню та ілюструванню друкованої продукції. В 1986 році займався оформленням книги у видавництві «Радянська школа». Деякий час працював художником-оформлювачем на різних підприємствах, викладачем в художній школі, займався скульптурними та гравіювальними роботами на камені. Живописом займався давно, любить експериментувати з кольором, формою, матеріалом, від чого отримує велику насолоду. І нехай не все вдається, та творчий пошук триває, а йому, як відомо, немає межі. Тому кращі полотна ще не написані...  

germes54@rambler.ru

тел. 050-654-97-20

«Цей коростишівський саміт­ник, який ховається у піноблоковій раковині своєї майстерні, вражає так, наче він весь світ об'їхав: і чужому навчився й свого не відцурався. Коли пра­цює і як - того ніхто не бачить. Любить помовчати з ним, роз­глядаючи то класично-правильні, то дивакувато-спотворені мазки його картин. Не замислюється, чому так, а не інакше. Тут слова не потрібні: або сприй­маєш, або - ні. Така філософія цього вічного експеримента­тора, який себе ще далеко не розкрив на тернистому по­лотні його величності Мистецтва.»  

В. І. Фещенко,

народний художник України.

  Виставка творів Миколи Оникійчука «Мій живопис» - це спроба шляхом творчого пошуку дати відповідь, в першу чергу самому собі, на болюче питання: що таке живопис, для чого і кому він потрібен, і чи можна писати не так, як хочеться більшості, а так, як просить душа.»  

Ретроспективна виставка Миколи Оникійчука презентує багаторічний досвід митця з коростишівським характером, примхи пензля і мислеобрази олійних фарб.

Всесвіт художніх полотен творянина, одітий у цупкий багет, різношерсткий, строкатий та різноликий, співзвучний дисонансовому побуту сучасності та поетиці вічності.

Його об'ємні картини, де на класич­ний плоский мазок рельєфно нашаро­вані пухнасті набряки, які, здається, прагнуть порвати текст полотна, наче буря мчить Поліссям. Однак, «стихія» покірно лягає під важку руку майстра суцільною гармонією, ні, - не фарб, а вражень - єдності роздумів глибокої душі та пензля, що надає ретроспекції незаангажованої цікавості, коли світ лагідних натюрмортиків та пейзажиків рве легка рука Митця.

Володимир Єршов, доцент ЖДУ ім І. Франка.

  

Детальніше...
 
Промисловість Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 3
Написав Румянцев   
06.08.2010

Промисловість: паперова, бавовняно-паперова фабрики, заводи “Електроприлад” (на данний момент завод "Електроприлад" продали і побудували торговий центр "Фуршет"), залізобетонних виробів та продтоварів. 

Детальніше...
 
Тетерів. Сплави по Тетереву Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 8
Написав Administrator   
18.01.2010
 

Компанія Дикий Тур проводить сплави по Тетереву різної протяжності
1-но денний тур «Сплав по Тетереву + Коростишів і кар'єри»
2-х денний тур «Сплав по Тетереву»
3-х денний тур «Сплав по Тетереву»

Про річку - Тетерів права притока Дніпра. Довжина ріки - 385 км. Бере початок на Волино-Подільської височини недалеко від села Лисогірка - майже на кордоні Житомирської та Вінницької областей України. Впадає в Київське водосховище біля села Сухолуччя в 85 км на північ від Києва. Річка несудохідна. Найбільш складна частина річки у верхній течії, де є виходи скельних порід, що утворюють пороги. Ширина річки від 12 до 40 м, в нижній течії - до 90 м. Середня витрата води в 136 км від гирла 18,4 м 3 / сек. Замерзає в листопаді - на початку січня, розкривається в кінці лютого - на початку квітня Основні притоки Тетерева: праві - Гнилоп'ять, Гуйва, Здвиж, лівий - Ірша. На Тетеріві стоять міста - Житомир, Коростишів і Радомишль.
 
Дуже якісний знімок з космосу міста Коростишева (карта) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 34
Написав Administrator   
19.09.2009

Дуже якісний знімок з космосу міста Коростишева (карта)

http://wikimapia.org/#lat=50.3143389&lon=29.0584946&z=15&l=0&m=b 

 
Підприємства ЖКГ області покарано на 25 200 грн. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
01.06.2009

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Романівське КП «Водоканал», КП «Господарник» смт Брусилів, Ружинське МКП «Господарник», ДП «Водоканал» смт Червоноармійськ, КП «Народичікомунсервіс», КП «Теплосервіс» м. Коростишів, КП «Бердичівтеплоенерго», Коростенське КП «Водоканал», Овруцьке БВОУ ЖКГ, Чуднівське КП Теплокомуненерго», КП «Лугинське» смт Лугини на 25 200 грн. загалом за неподання інформації на вимоги голови відділення у встановлені строки 

Даним підприємствам області відділенням було запропоновано надавати інформацію двічі на рік (станом на 1 травня та 1 листопада) щодо перерахунків, проведених за ненадані або надані не в повному обсязі житлово-комунальні послуги та двічі на рік (до 1 червня та 1 грудня) щодо діючих тарифів на житлово-комунальні послуги. Надавачі житлово-комунальних послуг були попереджені про те, що вимоги голови відділення є обов’язковими для виконання. І за неподання, подання інформації в неповному обсязі тягне за собою відповідальність у вигляді накладення штрафу відповідно до конкуренційного законодавства. Але дані підприємства проігнорували вимоги відділення. 

Враховуючи, що на засіданні адміністративної колегії представниками підприємств порушення були визнані і в свою чергу згодом надали витребувану інформацію, то відділення застосувало незначні фінансові санкції. 

Графік проведення телефонних «гарячих» ліній
на червень 2009 року

 04 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 начальник другого відділу досліджень і розслідувань Ковальчук Лариса Миколаївна проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» з питань порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг
 тел. 47-02-87

11 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 головний спеціаліст Другого відділу досліджень і розслідувань Рибак А.І. проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» з питань порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку роздрібної торгівлі низькооктановими та високооктановими бензинами та дизельним пальним
  тел. 47-02-87

18 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 заступник голови відділення Кравченко Наталія Миколаївна проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» щодо бар’єрів вступу суб’єктів господарювання на ринки
 тел. 22-39-92

25 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 начальник другого відділу досліджень і розслідувань Ковальчук Лариса Миколаївна проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» з питання безпідставного припинення електропостачання та газопостачання споживачу
тел. 47-02-87

www.amc.gov.ua

Добросовісна конкуренція несе процвітання
Прес-служба
ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ
АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 12 тел/факс: 22-52-85,470287
  e-mail: ZT.AMC@UKRPOST.UA

 

 
В Житомирской области Министр транспорта заказал билет на поезд на почте Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
08.05.2009
С 21 апреля, официально стартовала система продажи пассажирам междугородных железнодорожных и авиабилетов через отделения Укрпочты. 
Систему презентовал Министр транспорта и связи Украины Иосиф Винский, сообщает http://focus.in.ua. В неавтоматизированном отделении почтовой связи №1 села Ставище (Житомирская обл., Брусиловский р-н) Министр протестировал механизм покупки билета путем заказа его по телефону, а в райцентре Коростышеве - в автоматизированном режиме: с выводом информации о маршруте на операционное окно. 
 
«Мы продемонстрировали, что приобрести электронный билет возможно как через автоматизированное, так и через неавтоматизированное почтовое отделение: любой желающий сможет купить билет даже в том отделении, где нет Интернета», - подчеркнул Винский. 
 
Как сообщает пресс-служба Минтранса, в конце месяца стартует процесс подключения к системе автобусных станций, то есть появится возможность продажи билетов на междугородные автобусы.
 
С помощью новой системы пассажиры получат возможность заказывать электронные билеты на все виды транспорта из одного населенного пункта в другой, даже если между ними нет прямого сообщения. Пока что купить единый билет на разные виды транспорта можно будет в отделениях «Укрпочты», а в будущем - заказать через Интернет.  


Житомир.info
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 30 з 34

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Випадкова картинка

18AD182C57EA-1.jpg

Погода


GISMETEO: Погода по г.Коростышев