The payout rate
 • Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color

Головна arrow Новини
Новини
Услуги по грузоперевозкам Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 7763
Написав Administrator   
10.02.2013

Услуги по грузоперевозкам автомобилем Мерседес спринтер 313 CDI. Кузов цельнометаллический. Груз до 2 тонн. Меж. город 3 грн./км, город договорная. Длина кузова 4,25 x1.75 x 1.85 м. Работаем по Коростышеву и Украине.

Александр, (067) 683-65-03

 
Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1724
Написав Administrator   
25.12.2012

Чи часто замислюємося ми, купуючи феєрверки або петарди, про небезпеку, яку несе необережне з ними поводження? Натикаючись у газеті на чергове повідомлення про жертву піротехнічного виробу і співчуваючи, ми впевнені – з нами такого не станеться. Так, у власній безпеці ми впевнені. Але чи не траплялось нам купувати якоїсь новенької, невідомої піротехнічної іграшки з лотка на вулиці? При цьому нам у голову не приходить вимагати у продавця сертифікат якості на виріб, який є вибухонебезпечним. Ми спокійно спостерігаємо, як діти кидають з балкона петарди під ноги перехожим, або змагаються, хто довше протримає підпалену петарду в руці.

Незалежно від того, в якій країні виготовлено піротехніку, вона не може бути абсолютно безпечною. Тому, обов’язково треба навчитися правильно з нею поводитися. Всі неприємні, а часто і нещасні випадки, які трапляються з-за піротехнічних виробів - результат неправильного та необережного поводження з ними, порушення елементарних вимог безпеки або використання не за призначенням. Щоб з Вами не трапилося лиха, візьміть за правило серйозно та чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні іграшки. Тільки тоді поводження з піротехнікою буде в радість і не принесе шкоди.

Користуйтеся краще готовими виробами промислового виробництва. У продажу їх немало. Торгівля гарантує Вам продаж якісного товару, який пройшов необхідні випробування та має відповідний сертифікат якості (не соромтеся запитати у продавця сертифікат!). І все ж, купуючи піротехнічні іграшки, будьте уважні та прискіпливі, вибираючи їх. Всі вироби повинні мати докладні інструкції, це більш важливо, якщо Ви зустрічаєте незнайомий виріб. Не отримавши інструкції або кваліфікованої консультації, від покупки краще відмовитись.

Вибираючи піротехнічні іграшки, зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Забороняється використовувати вироби, які мають наявні дефекти: зіпсовані, підмочені, з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу або гніту.

Після придбання піротехнічного засобу, необхідно завчасно вибрати місце для феєрверка. В ідеальному випадку, це повинен бути великий відкритий майданчик - двір, сквер або поляна - вільні від дерев та будівель. Необхідно уважно оглянути вибране місце: чи немає по сусідству (в радіусі 50 метрів) пожеженебезпечних об'єктів, дитячих садочків з добовим режимом роботи, лікарень, автомобільних стоянок, дерев'яних сараїв, гаражів тощо. Якщо феєрверк проводиться за містом, поблизу не повинно бути опалого листя та хвої, сухої трави або сіна, того, що може призвести до загоряння від випадкових іскор.

Ви повинні заздалегідь обміркувати, де будуть знаходитися глядачі. Їм необхідно забезпечити хороший огляд та безпеку, а для цього розташуйте їх на відстані 20-25 метрів від пускового майданчика, обов'язково з навітряної сторони, щоб вітер не зносив на глядачів дим та неспалені частини виробів. Стоячи осторонь, не тільки безпечно, але і зручно спостерігати за феєрверком: не потрібно високо закидати голову та шукати очами ракету, що улетіла.

Тому, існують загальні правила, які обов'язково необхідно виконувати:

 • не можна носити піротехнічні іграшки у кишенях;
 • не можна спалювати їх у багатті;
 • не можна розбирати вироби та піддавати їх механічним впливам;
 • не можна працювати з піротехнічними виробами у нетверезому стані;
 • не палити, працюючи з піротехнікою;
 • зберігайте піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці;
 • не допускайте відкритого вогню в приміщенні, де зберігаються вироби;
 • зберігайте їх на значній відстані від нагрівальних приладів;
 • пам'ятайте, що піротехнічні вироби бояться вологи - це може позначитись на їх роботі;
 • якщо піротехнічні вироби відсиріли, не сушить їх на батареях опалення або печах;
 • не використовуйте піротехнічні вироби для бешкетування, застосовуйте їх тільки за призначенням.

Cлужба цивільного захисту в Коростишівському районі
ТУ МНС у Житомирській області

Коростишівський районний сектор Управління
Держтехногенбезпеки у Житомирській області

 
Кліп про наше місто Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 17
Написав Administrator   
12.09.2012
 
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
25.05.2012

Територіальне управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Лише з початку року в області під час пожеж загинуло шестеро дітей, що у 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Настає пора літніх канікул, літнього відпочинку та розваг. Тисячі дітей залишаються вдома, але не завжди дорослі взмозі наглядати за ними та контролювати їхнє дозвілля. Це, безумовно, створює певний ризик для їх безпечної життєдіяльності. Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя.

Пильнуйте, щоб до рук Вашої дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети. Обов’язково проведіть із малечею бесіди про правила безпечної поведінки вдома, роз’яснюйте їм елементарні правила пожежної безпеки.

Адже турбота про безпеку дітей – наш спільний обов’язок!

Територіального управління МНС у Житомирській області

Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області

 
Обережно змії! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 134
Написав Administrator   
21.05.2012

В травні в багатьох областях України за медичною допомогою звертались люди, яких кусали змії. Не оминула ця подія і наш район. Від укусу змії постраждав 10 річний хлопчик, мешканець районного центру.

Як правило змії не нападають на людину, якщо їх життю нічого не загрожує. Якщо не порушувати спокій змії, не наступати на неї, вона ніколи першою не нападе. На Житомирщині є 2 види змій: гадюка звичайна та вуж звичайний. Отруйною серед них є лише гадюка звичайна, вужі - цілком безпечні. Гадюку можна зустріти там, де є ліси або посадки. Улюблені місця гніздування змій, зокрема гадюк, - узлісся, вирубки, береги річок, каміння, в яких є тріщини, гірські схили та кам’яні відслонення, які добре прогріваються. Змій часто можна побачити і на сільських стежках, біля доріг, бо вони дуже люблять тепло й виповзають погрітися на сонці.

Зазвичай змії втікають від людей. У них поганий зір, слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на досить великій відстані – 10-15 метрів. Почувши кроки, стукіт вони відразу ховаються в нори, або відповзають подалі. Проте в спеку це відчуття притуплюється, вони стають лінивими, малорухливими, й тому люди їх бачать частіше, ніж хотілося б, і можуть легко на них наступити. Тож вирушаючи в ліс на відпочинок, чи за ягодами та грибами, слід пам’ятати, що ви вирушаєте у «володіння змій» й відповідним чином готуватися.

Передусім слід подбати про високе взуття – шкіряне, або ґумове. Також знадобиться палиця, але не для того, щоб убити змію, а щоб повідомити її про ваш прихід. Проведіть нею по кущах, з яких хочете зірвати ягоди, або по високій траві. Цього буде достатньо, аби повзучі поступилися вам місцем. Якщо берете із собою дітей, то вони повинні завжди йти за вами. Коли ж небажана зустріч таки відбулася, не кидайтеся на змію, не вбивайте її, а спокійно обійдіть. Вона не переслідуватиме людину, не кинеться наздоганяти. Поміж людей існує думка, що коли потривожити гадюку, вона звивається клубком і може кинутися на людину. Це фантазія. У Європі, в Україні зокрема, немає жодної гадюки, яка сама нападала б на людину.

Є люди, які плутають вужів з гадюками, тож спокійно беруть їх у руки. Не варто робити такі експерименти, бо деякі гадюки за забарвленням дуже схожі на вужів. Отруйних змій можна відрізнити від неотруйних за формою голови. Голова отруйних змій має яскраво виражену трикутну форму. Це пов’язано з анатомічним розміщенням отруйних залоз. Отрута цих змій має швидку, але незначну дію. Приблизно половина всіх укусів не супроводжується тяжкими симптомами загального отруєння. Але, якщо не подати допомоги, можливі тяжкі ускладнення.

 
Примусове виконання рішень зобов’язального характеру Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
25.04.2012

Державна виконавча служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України, входить до системи органів виконавчої влади  і  забезпечує  реалізацію  державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

 Виконання рішень,    перелік    яких   встановлено   законом, покладається на державних виконавців. Законом України «Про виконавче провадження» передбачено, що   державний виконавець зобов'язаний вживати передбачених законом   заходів примусового  виконання  рішень,  неупереджено, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

 Державний виконавець: здійснює заходи, необхідні для своєчасного і в повному обсязі виконання рішення,  зазначеного в документі на примусове виконання рішення (далі - виконавчий  документ),  у  спосіб  та  в  порядку, встановленому виконавчим документом і законом; надає сторонам  виконавчого  провадження  та їх представникам можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження; розглядає заяви  сторін  та   інших   учасників   виконавчого провадження і їхні клопотання; заявляє в  установленому  порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених законом; роз'яснює сторонам їхні права і обов'язки.

 Статтею 75 Закону України «Про виконавче провадження» передбачені Загальні умови виконання рішень, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення. До таких рішень відносяться рішення про виселення боржника, вселення стягувача, відібрання дитини та поновлення на роботі незаконно звільненого працівника.

 Після  відкриття  виконавчого  провадження  за  виконавчим документом,   що   зобов'язує   боржника  вчинити  певні  дії  або утриматися  від  їх  вчинення,  державний   виконавець   перевіряє виконання   рішення   не  пізніше  ніж  на  наступний  день  після закінчення строку  для самостійного виконання рішення.  Якщо рішення підлягає негайному  виконанню,  його  виконання  перевіряється  не  пізніше наступного робочого дня після відкриття виконавчого провадження.

У  разі  невиконання  зазначених вимог без поважних причин державний виконавець накладає  на  боржника  штраф  від 340 до 1190 грн. та не пізніше п'яти робочих днів з дня його накладення повторно перевіряє стан виконання рішення.

 Якщо рішення не виконано і виконання може бути проведено  без участі   боржника,   державний  виконавець  організовує  виконання відповідно  до  повноважень,  наданих  йому  законом,  та  вносить подання  (повідомлення)  правоохоронним  органам  для  притягнення боржника до відповідальності  згідно  із  законом.  При  цьому  на боржника  повторно  накладається  штраф.

 У  разі  якщо  виконати  рішення   без   участі   боржника неможливо,   державний   виконавець  накладає  на  боржника  штраф та   вносить   подання (повідомлення)  правоохоронним органам для притягнення боржника до відповідальності згідно із законом,  після чого виносить постанову про   закінчення   виконавчого   провадження,  яка  затверджується начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець,  і  повертає  виконавчий  документ  до  суду чи іншого органу (посадової особи), що його видав.

 Державний  виконавець  під  час  виконання   рішення   про заборону  вчиняти  певні дії або про утримання від вчинення певних дій  доводить  до  відома  боржника  резолютивну  частину   такого рішення,  про  що  складає  відповідний акт.

 Рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного  працівника  виконується  негайно.  Виконання рішення вважається  закінченим  з  дня  видачі  відповідного  наказу   або розпорядження  власником підприємства,  установи,  організації або уповноваженим ним органом,  фізичною  особою,  фізичною  особою  - підприємцем,  який  прийняв  незаконне  рішення про звільнення або переведення працівника,  після чого державний виконавець  виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

 Під час виконання рішення про відібрання дитини  державний виконавець  провадить  виконавчі дії за обов'язковою участю особи, якій дитина передається на виховання,  із залученням представників органів опіки і піклування.  

За  необхідності  державний  виконавець може звернутися до суду з поданням щодо вирішення питання про  тимчасове  влаштування дитини до дитячого або лікувального закладу, оголошення розшуку дитини, чи постановлення вмотивованого рішення про примусове проникнення до житла чи іншого володіння особи де знаходиться дитина щодо якої винесено рішення про відібрання.   

 У  разі  якщо  боржник  перешкоджає  виконанню рішення про відібрання дитини,  до нього  застосовуються  заходи,  передбачені законом, накладаються штрафні санкції та вноситься подання  про притягнення до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду або перешкоджання виконанню.

Відповідно до ст. 382 Кримінального кодексу України умисне невиконання рішення, вироку, постанови, ухвали суду, які набрали законної сили або перешкоджання їх виконанню карається позбавленням волі на строк до трьох років.

 Законом України «Про виконавче провадження» передбачено окремий порядок виконання рішення про вселення стягувача. Державний   виконавець  перевіряє  виконання  рішення  про вселення стягувача на  наступний  день  після  закінчення  строку для самостійного виконання рішення. У разі невиконання боржником рішення державний  виконавець виконує його примусово. Примусове вселення  полягає у забезпеченні державним виконавцем  безперешкодного  входження  стягувача  у приміщення, зазначене    у   виконавчому   документі,   та   його   проживання (перебування) в ньому.

 Державний  виконавець  зобов'язаний  письмово   повідомити боржника і стягувача про день і час примусового вселення.  Боржник вважається повідомленим про  примусове  вселення  стягувача,  якщо повідомлення надіслано йому за адресою,  за якою має здійснюватися вселення,  чи іншою  адресою,  достовірно  встановленою  державним виконавцем.  Відсутність  боржника,  повідомленого  про день і час вселення, не є перешкодою для виконання рішення про вселення.

Державний виконавець Кравчук Олександр Євгенович

 
Спалювати траву небезпечно! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
22.03.2012

З настанням весни відмічені непоодинокі випадки спалювання сухої трави, що призводить до значного забруднення атмосферного повітря, погіршення якості земельних ресурсів та наносить велику шкоду довкіллю.

Велика кількість диму від випалювання сухої рослинності, опалого листя створює безпосередню загрозу для життя людини, сприяє появі підвищеної кількості запальних захворювань органів дихання і очей, захворювання серцево-судинної системи.

При спалюванні трави на присадибних ділянках виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки та споруди.

Що ж робити з сухою рослинністю та опалим листям? Одне із можливих рішень цього питання – компостні ями, з яких можна отримувати органічне добрив.

Слід нагадати громадянам, що за самовільне спалювання сухої рослинності адміністративний кодекс України (ст. 77-1) передбачає штрафні санкції.

Коростишівський РВ УМНС України в Житомирській області

Коростишівський РС УДІТБ України в Житомирській області

 
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.02.2012

За статистикою, за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд.

Одна з жахливих за своїми наслідками трагедій сталася вранці 13 лютого цього року в с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, де в приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей від отруєння продуктами горіння. Вогнем також пошкоджено підлогу та перекриття будинку на площі 50 кв. м., пошкоджено домашнє майно. Причина та розмір матеріальних збитків від пожежі встановлюються.

Складна ситуація з пожежами та загибеллю людей на них і в області. Станом на 13.02.12 на території області виникло 354 пожеж, що удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. На пожежах загинуло 32 особи, серед яких 5 дітей.

Так, 03 лютого в селищі Городниця Новоград-Волинського району виникла пожежа в трьохкімнатній квартирі приватного будинку. Внаслідок чого загинуло троє дітей (двоє дівчаток 2004 та 2005 р.н. та хлопчик 2007 р.н.). Під час виникнення пожежі батьків вдома не було – мати перебувала на работі, а батько пішов по своїм справам. Загоряння побачили сусіди та викликали рятувальників. До того часу вже повернувся голова родини, який знайшов бездиханих тіла своїх дітей. Вогнем також знищено домашнє майно в квартирі, пошкоджено покрівлю та перекриття.

Така кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків, адже коли дітей залишають напризволяще, це не повинно залишатися поза увагою.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Коростишівський РВ УМНС України в Житомирській області

  Коростишівський РС УДІТБ України в Житомирській області

 
Правила експлуатації пічного опалення… Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.02.2012

Шановні мешканці Коростишівського району та міста за минулий тиждень на території району виникло 6 пожеж, якими знищено та пошкоджено 6 житлових будинків та громадянам нанесено збитків на сумму понад 332 тисячі гривень. В переважній більшості, а це 99% пожежі виникали через неправильне влаштування пічного опалення та через порушення правил його експлуатації. В порівнянні за аналогічний період 2011 року виникло 3 пожежі. За прогнозами гідромецентру сильні морози на території України ще будуть спостерігатися 2 тижні, тому в черговий раз нагадуємо Вам правила безпречно поведінки під час пічного опалення:

У разі користування пічним опаленням:

 • перед початком, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Очищення від сажі та різноманітного бруду, зокрема й накипу, необхідно провадити: опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі - не рідше одного разу на три місяці, кухонних плит і кип'ятильників - щомісяця;
 • біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м;
 • усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;
 • золу й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.

Не дозволяється висипати золу й шлак поблизу будівель.

Під час використання пічного опалення не допускається:

 • залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
 • користуватися печами, які мають тріщини; розміщувати паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим отвором;
 • зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці;
 • сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;
 • застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини;
 • використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топки;
 • здійснювати топлення печей із відкритими дверцятами топки;
 • закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо;
 • зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу.

Начальник Коростишівського

РВ УМНС України в Житомирській області

Микола Романюк

 

Начальник Коростишівського РС

Управління Держтехногенбезпеки в Житомирській області

Олександр Дзядевич

 
Про упорядкування адресного господарства Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
02.10.2011

З метою підготовки до Всеукраїнського перепису населення та упорядкування адресного господарства в м. Коростишеві, міська рада доводить до відома громадян необхідність упорядкування нумерації будинків та відновлення на кожному з них табличок із написом назви вулиці і номера будинку.

Голова Коростишівської міської ради М. К. ЧИКОЛАЙ.

 

 

Дотримання належного порядку в адресному господарстві міста є одним із важливих факторів, що зумовлює якість складання поквартальних списків будинків, а також забезпечує повноту обліку населення під час перепису.

Відповідно до Календарного плану робіт на 2011 рік з підготовки Всеукраїнського перепису населення 2012 року, провідними економістами-статистиками упродовж 2011- го здійснюються спеціальні перевірки стану адресного господарства.

Узагальнені результати відповідної роботи по місту свідчать: ст. на 25 вересня поточного року перевірено 166 наявних вулиць, провулків та 5523 будинки. Причому, 37% перевірених вулиць не мають покажчиків з назвами, а на 34% будинків відсутні номерні знаки. Значно вищі ці показники по вулицях: Гвардійська, Петровського, Суворова, Леніна, К. Маркса, Чехова, Молодіжна, Польова, Горького та ін.

Просимо усіх жителів Коростишева упорядкувати номерними знаками свої будинки та квартири. Прохання поставитися до цього питання з розумінням, щоб наше місто мало гідний вигляд серед інших міст Житомирської області.

Номерні знаки треба встановити на третині будинків міста

Людмила ЗАЇКА, начальник відділу статистики у районі.

Матеріал взято з "Коростишівської газети" №39 (11266) 

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 34

Випадкова картинка

972D1260A08A-1.jpg

Погода


GISMETEO: Погода по г.Коростышев