The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Головна arrow Новини
Новини
Відвідування вихованців Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1547
Написав Administrator   
07.09.2015

З нагоди початку навчального року працівник кримінальної міліції у справах дітей Юрій Сингаєвський завітав у Кмитівську спеціальну загальноосвітню школу – інтернат, де від імені працівників органів внутрішніх справ привітав вихованців та побажав успіхів у здобутті знань.

Під час зустрічі вихованці з цікавістю слухали привітання та настанови від чоловіка у формі. Після урочистостей школярі зробили пам’ятні фото з працівником міліції. Також протягом року працівниками Коростишівського районного відділу завітають на заняття в кожну школу району та проведуть курс лекції для дітей, щоб навчити їх дотримуватися закону та запобігти вчиненню відносно них правопорушень.

Помічник дільничного інспектора міліції
Коростишівського РВ УМВС
Вікторія Максимчук

 
Безпечне купання…. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1485
Написав Administrator   
23.06.2015

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

1. Відпочинок на воді (купання, катання на човнах) повинен бути тільки в спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

2. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.

3. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду за швидкості вітру до 10м/сек, температурі води – не нижчою за +18°С, повітря – не нижчою за +24°С.

4. Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря.

5. Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.

6. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури повітря та води.

7. У воді варто знаходитися не більше 15 хвилин.

8. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, краще відпочити в тіні.

9. Не рекомендується купатися поодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.

10. Перед тим, як стрибати у воду, переконайтеся в безпеці дна й достатній глибині водоймища.

11. Пірнати можна лише там, де є для цього достатня глибина, прозора вода, рівне дно.

12. Кататися на човні (малому плавзасобі) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації в чергового по човновій станції.

На воді забороняється:

1. Купатися в місцях, які не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей.

2. Вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени.

3. Стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень, не призначених для цього.

4. Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.

5. Використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин, надувні матраци та інше знаряддя, не передбачене для плавання.

6. Плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які не відведені для купання.

7. Вживати спиртні напої під час купання.

8. Забруднювати воду й берег (кидати пляшки, банки, побутове сміття і т.д.), прати білизну й одяг у місцях, відведених для купання.

9. Підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання.

10. Допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг.

11. Подавати помилкові сигнали небезпеки.

12. Дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до пояса.

13. Купання дітей без супроводу дорослих.

Правила поведінки для дітей:

1. Купання дозволяється в спеціально обладнаних місцях, визначених місцевими органами виконавчої влади, під наглядом дорослих (педагогів, керівників або батьків).

2. До купання допускаються групи дітей до 10 осіб під наглядом одного відповідального, який уміє добре плавати і знає прийоми рятування на воді.

3. Біля місця купання має бути обладнаний медичний пункт, а в разі його відсутності купання має здійснюватись під наглядом медпрацівника.

4. Місця купання обладнуються рятувальними постами з рятувальними засобами. Крім того, в місцях купання дітей аварійно-рятувальними службами ретельно перевіряється дно, про що складається акт перевірки, вимірюється температура води і повітря.

5. Діти допускаються до купання після огляду лікарем.

6. Роздягання та одягання дітей проводиться під наглядом організатора купання (одяг кожної дитини викладається у рядки окремими купами).

7. До й після купання проводиться перевірка наявності дітей шляхом шикування їх у ряд відповідно до місць, де складено їх одяг.

8. Відповідальний за купання повинен: нагадати дітям правила поведінки на воді до початку купання, увійти у воду першим (до дозволеної межі), а вийти останнім.

9. При особистому купанні дітей дорослі зобов’язані постійно спостерігати за ними.

Тож рятувальники переконливо просять Вас – пам’ятати про свою безпеку!

Коростишівський районний сектор
Управління ДСНС України у Житомирській області

 
Екскурсія в райвідділ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1731
Написав Administrator   
29.04.2014

Днями в Коростишівському РВ УМВС України в Житомирській області відбулась екскурсія для дітей Кмитівської спеціальної школи-інтернату.

Начальником Коростишівського райвідділу Володимиром Яремчуком було запрошено директора Кмитівської спецшколи-інтернату Аллу Гребенюк разом з школярами для екскурсії в Коростишівському райвідділі.

Школярам проводилась лекція про неповнолітніх злочинців та наслідки скоєних злочинів дітьми. Також, працівники райвідділу показали дітям ізолятор тимчасового тримання.

- на сьогодні школярам потрібні такі екскурсії, для того, щоб вони дійсно бачили в яких умовах знаходяться затримані особи та для виховання добропорядного громадянина – зазначив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Насильство в сім’ї Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 419
Написав Administrator   
19.12.2013

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

Насильством в сім’ї, відповідно до статті 1 Закону України «Про попередження насильства в сім’ї», визнаються «будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім'ї по відношенню до іншого члена сім'ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім'ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров'ю».

В пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 цього Закону передбачено, що здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї в межах наданих їм повноважень покладається на:

  • спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань попередження насильства в сім'ї;
  • відповідні підрозділи органів внутрішніх справ;
  • органи опіки і піклування;
  • спеціалізовані установи для осіб, які вчинили насильство в сім'ї, та жертв такого насильства, а саме: кризові центри для членів сімей, в яких вчинено насильство в сім'ї або існує реальна загроза його вчинення (далі - кризові центри); центри медико-соціальної реабілітації жертв насильства в сім'ї.

Прийняття, облік і розгляд заяв здійснюється за місцем проживання постраждалого від насильства в сім'ї або члена сім'ї, стосовно якого існує реальна загроза вчинення насильства, Міністерством сім’ї, молоді та спорту, управлінням або відділом у справах сім'ї та молоді відповідної місцевої держадміністрації, службою дільничних інспекторів міліції та кримінальною міліцією у справах дітей органу внутрішніх справ».

Відмова у прийнятті та розгляді заяви не допускається.

Законодавством визначено спеціально уповноважений орган виконавчої влади з питань попередження насильства в сім’ї, яким є Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та, на місцях – управління (відділи) у справах сім’ї, молоді та спорту місцевих державних адміністрацій, на які покладено координацію діяльності всіх суб’єктів при здійсненні заходів з попередження насильства в сім’ї (у тому числі організація впровадження корекційних програм та проходження їх особам, які вчинили насильство в сім’ї) та забезпечення надання допомоги потерпілим.

Протягом поточного року працівниками СДІМ Коростишівського РВ разом з членами громадських формувань «Правопорядок» та «Прайд» за вчинення насильства в сім’ї складено 70 адміністративних протоколи за ст..173-2 КУпАП.

Також, спільно з службою у справах дітей проводились рейди, де були перевірені сімейні дебошири та неблагополучні сім’ї.

Інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями СДІМ Коростишівського РВ
лейтенант міліції Тонкошкур К.В.

 
Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 445
Написав Administrator   
13.12.2013

Чи часто замислюємося ми, купуючи феєрверки або петарди, про небезпеку, яку несе необережне з ними поводження? Натикаючись у газеті на чергове повідомлення про жертву піротехнічного виробу і співчуваючи, ми впевнені – з нами такого не станеться. Так, у власній безпеці ми впевнені. Але чи не траплялось нам купувати якоїсь новенької, невідомої піротехнічної іграшки з лотка на вулиці? При цьому нам у голову не приходить вимагати у продавця сертифікат якості на виріб, який є вибухонебезпечним. Ми спокійно спостерігаємо, як діти кидають з балкона петарди під ноги перехожим, або змагаються, хто довше протримає підпалену петарду в руці.

Незалежно від того, в якій країні виготовлено піротехніку, вона не може бути абсолютно безпечною. Тому, обов’язково треба навчитися правильно з нею поводитися. Всі неприємні, а часто і нещасні випадки, які трапляються з-за піротехнічних виробів - результат неправильного та необережного поводження з ними, порушення елементарних вимог безпеки або використання не за призначенням. Щоб з Вами не трапилося лиха, візьміть за правило серйозно та чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні іграшки. Тільки тоді поводження з піротехнікою буде в радість і не принесе шкоди.

Користуйтеся краще готовими виробами промислового виробництва. У продажу їх немало. Торгівля гарантує Вам продаж якісного товару, який пройшов необхідні випробування та має відповідний сертифікат якості (не соромтеся запитати у продавця сертифікат!). І все ж, купуючи піротехнічні іграшки, будьте уважні та прискіпливі, вибираючи їх. Всі вироби повинні мати докладні інструкції, це більш важливо, якщо Ви зустрічаєте незнайомий виріб. Не отримавши інструкції або кваліфікованої консультації, від покупки краще відмовитись.

Вибираючи піротехнічні іграшки, зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Забороняється використовувати вироби, які мають наявні дефекти: зіпсовані, підмочені, з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу або гніту.

Після придбання піротехнічного засобу, необхідно завчасно вибрати місце для феєрверка. В ідеальному випадку, це повинен бути великий відкритий майданчик - двір, сквер або поляна - вільні від дерев та будівель. Необхідно уважно оглянути вибране місце: чи немає по сусідству (в радіусі 50 метрів) пожеженебезпечних об'єктів, дитячих садочків з добовим режимом роботи, лікарень, автомобільних стоянок, дерев'яних сараїв, гаражів тощо. Якщо феєрверк проводиться за містом, поблизу не повинно бути опалого листя та хвої, сухої трави або сіна, того, що може призвести до загоряння від випадкових іскор.

Ви повинні заздалегідь обміркувати, де будуть знаходитися глядачі. Їм необхідно забезпечити хороший огляд та безпеку, а для цього розташуйте їх на відстані 20-25 метрів від пускового майданчика, обов'язково з навітряної сторони, щоб вітер не зносив на глядачів дим та неспалені частини виробів. Стоячи осторонь, не тільки безпечно, але і зручно спостерігати за феєрверком: не потрібно високо закидати голову та шукати очами ракету, що улетіла.

Тому, існують загальні правила, які обов'язково необхідно виконувати:

  • не можна носити піротехнічні іграшки у кишенях;
  • не можна спалювати їх у багатті;
  • не можна розбирати вироби та піддавати їх механічним впливам;
  • не можна працювати з піротехнічними виробами у нетверезому стані;
  • не палити, працюючи з піротехнікою;
  • зберігайте піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці;
  • не допускайте відкритого вогню в приміщенні, де зберігаються вироби;
  • зберігайте їх на значній відстані від нагрівальних приладів;
  • пам'ятайте, що піротехнічні вироби бояться вологи - це може позначитись на їх роботі;
  • якщо піротехнічні вироби відсиріли, не сушить їх на батареях опалення або печах;
  • не використовуйте піротехнічні вироби для бешкетування, застосовуйте їх тільки за призначенням.

Коростишівський районний сектор
Управління ДСНС України у Житомирській області

 
Три особи добровільно здали незареєстровану зброю. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 238
Написав Administrator   
08.11.2013

Повідомляємо, що до Коростишівського РВ УМВС України в Житомирській області на період з 22.10.2013 року по 07.11.2013 року три особи добровільно здали незареєстровану зброю.

Нагадуємо, що добровільна здача триватиме до 30 листопада 2013.

Доводимо до Вашого відома, що згідно вимог чинного законодавства, особа, яка виявить бажання добровільно здати незареєстровану вогнепальну зброю, набої до неї, вибухові матеріали, зброю військових зразків, а також спеціальні засоби самооборони звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Додаткова інформація за тел. 102 або 5-06-40

Анонімність гарантуємо.

Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
СДІМ Коростишівського РВ
Житомирської області
лейтенант міліції Тонкошкур К.В.

 
В м. Житомирі функціонує науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 321
Написав Administrator   
08.11.2013

Шановні жителі міста Коростишів та району!

Повідомляємо, що в м. Житомирі функціонує науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (далі НДЕКЦ) при УМВС України в Житомирській області.

Основними завданнями НДЕКЦ є:

  • - судово-експертне та техніко-криміналістичне забезпечення діяльності органів внутрішніх справ, інших правоохоронних органів із запобігання, виявлення, розкриття і розслідування злочинів та інших правопорушень;
  • - провадження науково-дослідної діяльності у сфері судово-експертного і техніко-криміналістичного забезпечення;
  • - проведення експертиз та досліджень за кримінальними, цивільними та арбітражними справами, а також досліджень у позасудовому провадженні;
  • - експлуатаційно-технічне та метрологічне забезпечення техніко-криміналістичних засобів органів внутрішніх справ;
  • - забезпечення ведення криміналістичного обліку;
  • - участь в розробленні техніко-криміналістичних засобів та забезпечення їх використання.

Техніко-криміналістичне забезпечення в місті Коростишеві та районі здійснює експерт-криміналіст відділу техніко-криміналістичне забезпечення роботи Коростишівського РВ УМВС України в Житомирській області старший лейтенант міліції Свінціцький Андрій Олександрович.

За більш детальною інформацією звертайтесь:

НДЕКЦ УМВС України в Житомирській області
Старий Бульвар, 18,
м. Житомир, 10001, Україна
Телефон: (0412) 407-157

Або на сайт http://dndekc.mvs.gov.ua

Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
СДІМ Коростишівського РВ
Житомирської області
лейтенант міліції Тонкошкур К.В.

науково-дослідний експертно-криміналістичний центр науково-дослідний експертно-криміналістичний центр науково-дослідний експертно-криміналістичний центр науково-дослідний експертно-криміналістичний центр науково-дослідний експертно-криміналістичний центр
Детальніше...
 
З 22.10.2013 року проводиться місячник добровільної здачі холодної та вогнепальної зброї Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 512
Написав Administrator   
06.11.2013

Шановні жителі міста Коростишів та району!

Повідомляємо, що в Коростишівським РВ УМВС України в Житомирській області з 22.10.2013 року проводиться місячник добровільної здачі холодної та вогнепальної зброї, набоїв до неї, вибухових матеріалів, зброї військових зразків, а також спеціальних засобів самооборони.

Добровільна здача вищевказаних предметів триватиме до 30 листопада 2013. Застерігаємо, що відповідно до ст. 263 Кримінального кодексу України - носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладко ствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Відповідно до ст. 192 кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та до ст. 193 кодексу України про адміністративні правопорушення - ухилення від реалізації вогнепальної мисливської чи холодної зброї,бойових припасів громадянами, у яких органами внутрішніх справ анульовано дозвіл на їх зберігання і носіння - тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням зброї і бойових припасів.

Доводимо до Вашого відома, що згідно вимог чинного законодавства, особа, яка виявить бажання добровільно здати незареєстровану вогнепальну зброю, набої до неї, вибухові матеріали, зброю військових зразків, а також спеціальні засоби самооборони звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
СДІМ Коростишівського РВ
Житомирської області
лейтенант міліції Тонкошкур К.В.

 
СЛІД ПАМ’ЯТАТИ: Кожен акт підпалу – це ЗЛОЧИН ПРОТИ ПРИРОДИ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1453
Написав Administrator   
26.08.2013

Останніми роками спалювання сухої трави, рослинних і поживних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. Кожен акт підпалу – це злочин проти неміцного світу природи. Головна небезпека полягає в провокуванні лісових пожеж і руйнуванні природніх біоценозів.

Пожежі – одне з найголовніших джерел викидів вуглекислого газу в атмосферу, пов’язаних з господарською діяльністю людини. При частих пожежах згорає не тільки суха трава, а й накопичена в грунті органіка, і відповідно, збільшується кількість викидів вуглекислого газу. Отже – посилюється так званий «парниковий ефект», який призводить до несприятливих змін і коливань клімату на планеті. У результаті випалювання сухої трави збіднюється видовий склад рослинності і тваринного світу. Скрізь, де пройшли пали, не буде вже колишнього різнотрав’я, бур’яни захоплять звільнену територію.

Під час пожеж гине багато комах, їх личинки, лялечки, а також сонечка, туруни, дощові черв’яки та інші дрібні тварини, які беруть участь у процесі утворення грунту. Суха минулорічна трава – не сміття, а безцінний продукт харчування, житло, притулок, створений самою природою. Від сильної трав’яної пожежі гинуть практично всі тварини, що живуть у сухій траві або на поверхні грунту (зайці, їжаки, плазуни, земноводні). Хтось згорає, хтось задихається від диму. Дим від спалювання трави їдкий, темний, густий. Алергетики його не переносять. При спалюванні трави у місті, вздовж автодоріг у повітря потрапляють солі важких металів, які осіли на листі, траві. Такий дим просто отруйний. Часто в сухій траві знаходиться сміття і, зокрема, небезпечні при спалюванні пластикові пляшки. У сільській місцевості у вогні згоряють залишки добрив і отрутохімікатів, утворюючи леткі токсичні органічні і неорганічні сполуки.

Спалювання сухої рослинності часто призводить до займання торфовищ і лісових насаджень. Щорічно 10% лісових пожеж в області виникає через проведення весняних підпалів. Пожежонебезпечними є всі торф’яні родовища, осушені землі з торф’яними грунтами. Болота з порушеним гідрологічним режимом також належать до найбільш пожежонебезпечних територій.

Крім шкоди, що буде завдана довкіллю та здоров’ю людей, порушник нестиме відповідальність за свої дії: згідно ст. 77-1 КУпАП – на громадян накладається штраф у сумі від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн. За ті ж самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, на громадян накладається штраф у сумі від 340 до 680 грн., на посадових осіб від 1190 до 1700 грн. Також необхідно зазначити, що за підпал відповідає не тільки безпосередньо палій, а й власник (орендар) земельної ділянки.

За випалювання сухої рослинності Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність: Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків. Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу, а так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 до 340 грн.) і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1190 грн.).

Коростишівський районний сектор Управління
ДСНС України у Житомирській області

 
ЯКЩО НЕ ВПЕВНЕНІ У СВОЇХ СИЛАХ – НЕ КУПАЙТЕСЯ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 2499
Написав Administrator   
21.06.2013

Розпочався купальний сезон, який для багатьох необачних мешканців обертається трагедією. Упродовж минулого 2012 року в області внаслідок необережного поводження на воді передчасно з життя пішло 53 особи, з них 7 дітей. 2013 рік вже приніс нові жертви – з початку року на ставках та річках області потонуло 7 осіб, серед яких 4 дитини.

Так, 02.04.2013 року внаслідок необережного поводження на воді, у місцевому ставку міста Новоград-Волинський втопився невідомий чоловік, 1956 р.н.

12.05.2013 року через власну необережність у місцевому ставку втопився Лісовський Станіслав Станіславович, 1966 р.н. мешканець с. Ходорівка Червоноармійського району.

З метою попередження трагедій, районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області просить дотримуватись правил поведінки на воді. У першу чергу це стосується батьків: не залишайте дітей поблизу води без нагляду. Якщо вони не вміють плавати, не дозволяйте їм, заходити у воду глибше ніж по пояс, плавати на надувних матрацах або камерах. Трагічно закінчується і пірнання

з плотів, човнів, пристаней та інших плавучих засобів, а також урвищ. Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад.

Тому цінуйте власне життя та бережіть здоров’я своїх дітей і не нехтуйте застереженнями.

Зокрема, не плавайте наодинці, якщо не впевнені в своїх силах, уникайте воду з швидкою течією.

Найсприятливішою для купання є сонячна і безвітряна погода, коли температура сягає 22 градусів тепла, а води – 18. Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.

Слід зазначити, що у визначених і обладнаних місцях масового відпочинку населення, де працюють рятувальні служби та сезонні рятувальні пости, трагедії трапляються набагато рідше.

Тож, звертаємось до усіх мешканців та гостей району з турботою і проханням: відпочиваючи, дотримуватися заходів безпеки. Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Коростишівський районний сектор

управління ДСНС України у Житомирській області

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 34

Авторизація






Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Випадкова картинка

0456EE9DB650-1.jpg

Погода


GISMETEO: Погода по г.Коростышев