The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Головна arrow Новини arrow Коростишів. Кримінальна хроніка.
Коростишів. Кримінальна хроніка.
Оперативники викрили крадія велосипеду та розкрили крадіжки, які були скоєні раніше. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 61
Написав Administrator   
18.07.2014

За допомогою швидкого реагування оперативників Коростишівського райвідділу викрадений велосипед було знайдено по «гарячих слідах».

15 липня 2014 року до Коростишівського райвідділу із заявою звернулась 58-річна жителька м. Коростишева, яка повідомила, що в ніч з 14.07.2014 на 15.07.2014 невідома особа здійснила крадіжку велосипеда «Салют» вартістю 1000 грн., чим заподіяла матеріального збитку заявниці.

«По гарячих слідах» працівники сектору карного розшуку Коростишівського райвідділу даний злочин розкрили та знайшли зловмисника - це 21-річний уродженець та житель м. Коростишів, раніше судимий за ч.1 ст. 185 КК України.

Викрадене майно також було знайдено та вилучено.

-По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст.185 ч. 3 КК України – зазначив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук – та з’ясовуються всі обставини злочину.

Також, працівники сектору карного розшуку Коростишівського райвідділу на початку липня місяця розкрили ще дві крадіжки, які були скоєнні в раніше.

Так, 13 червня 2014 року 42-річна уродженка та жителька м. Коростишів попрохала придбати продукти харчування в м. Коростишеві у невідомої особи, яка працювала водієм у службі таксі та добровільно віддала йому свою кредитну картку та номер пінкоду для оплати за покупку. Але невідомий зняв в подальшому грошові кошти в сумі 5000 грн. хоча мав зняти лише 200 грн. після чого повернув картку і залишив місце події, чим заподіяла матеріального збитку заявниці на загальну суму 5000 гривні.

18 червня 2014 року невідома особа з квартири 31-річного уродженця та мешканця м. Коростишів здійснила крадіжку ноутбука та грошей в сумі 2000 грн., чим заподіяла матеріального збитку на загальну суму близько 5000 грн.

Проведеними заходами оперативників стало відомо, що дані крадіжки скоїв 30-річний раніше не судимий житель смт. Любар.

-По даним фактам також були відкриті кримінальні провадження та проходить ретельна перевірка - зазначив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Оперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК – 2014» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 107
Написав Administrator   
16.07.2014

На території м. Коростишів та в Коростишівському районі проходить оперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК – 2014».

На період з 20 травня по 26 вересня 2014 року на території м.Коростишева та Коростишівського району проводиться комплексне оперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК – 2014».

Оперативно – профілактичне відпрацювання «МАК-2014» проводиться з метою виявлення незаконного культивування нарковмісних культур та заборону посіву та вирощування маку чи конопель.

Також, працівниками Коростишівського РВ проводиться комплекс заходів щодо виявлення та знищення незаконних посівів маку та конопель, викриття та ліквідації каналів надходження наркозасобів до споживачів, осередків незаконного виготовлення та вживання наркотиків, осіб, причетних до збуту наркотиків, усунення умов, що сприяють наркозлочинності.

- За незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель наступає адміністративна або кримінальна відповідальність – зазначив начальник Коростишівського РВ Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Підсумки оперативно-профілактичної операції «Автомобіль» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 24
Написав Administrator   
16.07.2014

З 7 по 16 липня 2014 року стартувала загальнодержавна оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Автомобіль». Метою даної операції є недопущення незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення можливих місць розкомплектування викрадених автомобілів та їх зберігання, виявлення викрадених транспортних засобів. В ході проведення оперативно-профілактичної операції «Автомобіль» порушень виявлено не було.

- Шановні жителі та гості м. Коростишів та району! Вкотре закликаємо Вас, не залишати без нагляду власний транспортний засіб, особливо в нічний час, а також не залишати цінні речі в авто! – зауважив начальник Коростишівського РВ Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Мобільні шахраї Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 49
Написав Administrator   
09.07.2014

На сьогодні, в Коростишівському районі з’явився новий спосіб шахрайства. Це вид так званого «мобільного» шахрайства, який може за лічені секунди спустошити мобільний рахунок людини.

Власникові мобільного телефону приходить смс з чотиризначного номера з певним кодом цифр. Через невеликий проміжок часу лунає дзвінок. Той, хто дзвонив чемно вітається, вибачається і каже, що його друг (подруга, мама, бабуся, сестра) помилково через інтернет відправив повідомлення на ваш телефон і що той, що дзвонив буде вам надзвичайно вдячний, якщо ви просто продиктуєте йому ці цифри. Людина запевняє, що це всього лише номер квитанції або телефону або пароль для входу на сайт. Зрозуміло, що подібна прохання не здається людині підозрілою. Людина диктує код і через декілька хвилин з рахунку мобільного телефону знімаються кошти.

Також, серед найпопулярніших способів «обчистити» мобільний рахунок абонента на сьогодні є:

Спосіб перший: прохання передзвонити на платний номер. Громадянин отримуєте смс з таким текстом:« Ваш номер виграв приз від національного мобільного оператора! Телефонує «організаторам» і в ході розмови з рахунку знімаються кошти.

Спосіб другий: переказ грошей зі свого мобільного рахунку на інший. За допомогою спеціальної комбінації цифр один мобільний абонент може перевести гроші зі свого рахунку на рахунок іншого абонента. Ця комбінація цифр офіційно друкується на кожній картці поповнення рахунку і не є секретною. Питання в тому, що мало хто її пам'ятає! І цим теж користуються шахраї.

Наприклад абонентові приходить смс такого змісту: «Сервер мобільного оператора! Перекажіть гроші на номер ХХХ-ХХХ-ХХ-ХХ і отримаєте вдвічі більше! »

Ще одна дуже популярна схема, коли абонентові приходить смс:« Не можу тобі додзвонитися - немає грошей! Перейшли 5 гривень ». Але після переказу грошей, зазвичай ніхто так і не передзвонює.

Спосіб третій: отримання особистих даних абонента. Це вже куди більш небезпечний вид шахрайства, який може спустошити не лише мобільний, а й банківський рахунок людини.

Для початку абонентові приходить смс такого змісту: «Банк такий-то відмовив вам у видачі кредиту». Через кілька днів, коли абонент забуде про це повідомлення, йому дзвонять з незнайомого номера. Розмова починає нібито автовідповідач цього банку. Він каже: «Нагадуємо вам про необхідність погасити кредит. Хочете прослухати повідомлення ще раз, натисніть «одиницю». Хочете зв'язатися з оператором, натисніть «двійку» ...

І далі вже в процесі розмови з « оператором »у клієнта виманюються відомості про рахунок, особисті дані, номери кредиток. Є й інший варіант: людині дзвонять з «радіостанції» чи ще якоїсь «компанії» і повідомляють про те, що він виграв приз. Потім, нібито для оформлення призу, його просять назвати паспортні дані, ідентифікаційний номер і так далі. Призу, звичайно, ніякого немає, зате через деякий час людині дзвонять з банку і запитують, чому він прострочив оплату по кредиту.

- Щоб уберегтись від телефонних шахраїв треба бути обачними і не відповідати на підозрілі смс-повідомлення та номери , які прохають Вас продиктувати Ваші персональні дані або код- закликає начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Обережно!Крадіжки великої рогатої худоби та коней! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 61
Написав Administrator   
09.07.2014

На сьогодні в Коростишівському районі трапляються випадки крадіжок великої рогатої худоби та коней з пасовищ у нічний час.

Жителі району, переважно в сільській місцевості, залишаючи на ніч на пасовищі власну велику рогату худобу або коней навіть і не підозрюють, що може чекати на тварин! А коли приходять з ранку подивитись на своїх тварин, то, на жаль, не знаходять їх.

А все тому, що зловмисники скориставшись відсутністю нагляду за сільськогосподарськими тваринами давно вже їх викрали.

- Щоб не стати жертвою крадіїв треба бути пильним по відношенню не тільки до сільськогосподарських тварин, а до свого майна і пам’ятати про власну обережність – зауважив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
У Коростишеві за крадіжку інтернет-кабелю правоохоронці затримали двох молодиків Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 101
Написав Administrator   
17.05.2014

Майже 2,5 кілометри інтернет-дротів та спеціальне обладнання загальною вартістю близько 30 тисяч гривень винесли із складу злодії, які проникли посеред ночі до приміщення. Правоохоронці знайшли і викрадене, і полювальників за чужим майном.

Кілька днів тому до Коростишівського райвідділу звернувся 51-річний підприємець, який повідомив, що невідомі обікрали його склад. До приміщення проникли уночі, зірвавши навісний замок з дверей. Злодії забрали катушки з кабелем для підключення інтернету та інше приладдя, завдавши збитків на суму близько 30 тисяч гривень.

Втім, скористатись чужим майном нічні візитери не встигли. Їх особи встановили та за кілька днів затримали оперативники карного розшуку. Двоє 20-річних жителів райцентру раніше не потрапляли у поле зору правоохоронців й проблем із законом не мали. Нині обох очікує судовий розгляд справи.

- У ході кримінального провадження будуть встановлені всі обставини події, – зазначив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук. - Хлопці свою вину визнають.

Відповідно до ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України за таємне викрадення чужого майна передбачено покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від 80 до 240 годин, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Катерина Рубан,
Коростишівський РВ УМВС
України в Житомирській області

 
У Коростишеві оперативники вилучили канабіс Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 200
Написав Administrator   
17.05.2014

Підозрілий пакунок з рослинним наркотиком працівники міліції виявили в автомобілі жителя Коростишева. Вилучене направлено на дослідження, а по факту розпочато кримінальне провадження.

Оперативники карного розшуку Коростишівського РВ УМВС України в Житомирській області звернули увагу на 32-річного жителя райцентру. За їх інформацією, молодик має відношення до незаконного обігу наркотичних засобів.

15 травня під час перевірки в його автомобілі було вилучено поліетиленовий згорток, який водій дбайливо приховав під власним сидінням. Близько 40 грам подрібненої рослинної маси з ознаками наркотичного засобу – канабісу нині досліджують експерти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

Молодик не пояснив походження сировини, але сказав, що зберігав її для власних потреб. Відтак за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Після його розгляду в суду чоловікові може загрожувати покарання у вигляді штрафу або виправних робіт, або арешту, або обмеження волі на строк до трьох років, або ж позбавлення волі на той самий строк.

Катерина Рубан,
Коростишівський РВ УМВС
України в Житомирській області

 
Зброя та вибухівка Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 127
Написав Administrator   
09.05.2014

Під час брифінгу начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук зазначив, що протягом квітня місяця проходив місячник добровільної здачі зброї, під час якого добровільно було здано до райвідділу 12 одиниць зброї та набоїв.

З 5 травня по 22 травня 2014 року на території Житомирської області буде проведено цільову оперативно-профілактичну операцію «Зброя та вибухівка» - зауважив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Метою операції є запобігання незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки на території області.

Тож співробітники Коростишівського райвідділу міліції нагадують, що згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» караються позбавленням волі на строк до семи років. Натомість, особи, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої, що перебували в незаконному обігу, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Працівники міліції вкотре звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Розкриття крадіжки велосипеду дільничними інспекторами міліції Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 29
Написав Administrator   
29.04.2014

19 квітня 2014 року о 13 год. 15 хв. до Коростишівського райвідділу надійшли матеріали від 66-річного1948 уродженця та жителя м.Коростишева про те, що у період часу з 20 год. 00 хв. 28.03.2014 до 07 год. 00 хв. 29.03.2014 невідома особа шляхом вільного доступу з квартири заявника здійснила крадіжку б/у велосипеда марки «Україна», чим заподіяла матеріального збитку на загальну суму близько 400 гривень.

Проведеними заходами працівниками сектору дільничних інспекторів міліції Коростишівського райвідділу було встановлено, що дану крадіжку скоїв 25-річний житель м. Коростишів, який у скоєному зізнався та повідомив, що викрадений велосипед продав невідомій особі.

- по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1. ст.185 Кримінального кодексу України – зазначив начальник райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
На Житомирщині правоохоронці затримали групу осіб, які зливали дизтопливо з вантажівок (ФОТО) Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 43
Написав Administrator   
19.03.2014

Близько десятка заяв від водіїв-дальнобійників надійшло з початку року до Коростишівського райвідділу міліції із повідомленням про викрадення уночі на автостоянці пального з баків транспортних засобів. Групу злодіїв правоохоронцям вдалося затримати безпосередньо після вчинення чергової крадіжки у результаті організованих розшукових заходів.

Упродовж двох тижнів спеціально створені мобільні групи оперативників карного розшуку та інспекторів ДАІ патрулювали автостоянки вантажних транспортних засобів у вечірній та нічний час, допоки вдалося вийти на групу підозрюваних.

- З початку року до нас почали надходити заяви дальнобійників про те, що, допоки вони відпочивають уночі, з баків фур невідомі зливають пальне. У кожному конкретному випадку йшлося про крадіжки від 200 до 300 літрів солярки, - розповів начальник Коростишівського РВ УМВС України в області Володимир Яремчук.

Відтак правоохоронці, проаналізувавши факти, визначили найбільш типові зони крадіжок та часи їх скоєння. У всіх випадках йшлося про ділянку дороги міжнародної траси Київ-Чоп у Коростишівському районі зі сторони столиці. У визначений період мобільні групи, практично, охороняли безпеку та спокій керманичів дального слідування, звісно, непомітно ні для них, ні для кого стороннього.

13 березня завдяки пильності такого чергування вдалося зафіксувати осіб, які вчиняли крадіжку. Допоки водій, стомившись, спав у кабіні авто, невідомі, відкривши кришку бака, відкачували пальне у каністри.

- Я зморений з дороги, звечора поїв ось тут у кафе. Стоянка освітлена, дивлюся є камери відеоспостереження. Їду зі Львова на Чернігівщину, притомився. Щоб далі рухатися, треба відпочити, той ліг спати, - розповідає водій Степан Андрійович.

Коли чоловік прокинувся й збирався далі продовжити рух, виявив відсутність пального у баку.

- Кришка була відкрита, а я її замикав і літрів 300 солярки немає. Я відразу дзвонити в міліцію, - продовжує заявник.

Майже одночасно мобільна група правоохоронців виявила неподалік місця події у лісі вантажний мікроавтобус Хюндай, заповнений бочками та каністрами з пальним. Тут же же й інші знаряддя – шланги, рукавиці тощо. Довкола машини порались троє чоловіків. Спочатку вони розповідали міліціонерам про купівлю-продаж солярки між собою (це в 3 години ночі), а згодом у райвідділі, куди їх доставили разом з транспортним засобом, визнали причетність до крадіжки.

- Ніде не працюю, ну так, зливали, щоб собі грошей було, - розповів один із затриманих.

Як з’ясувалось, молодики жителі Житомира та Коростишівського району. Найстаршому 45 років і за його плечима значний кримінальний досвід з відповідним тривалим терміном відбування покарання. Іншим по 38 та 32 років й, очевидно, негативний досвід ув’язнення з’явиться й у них.

Розслідування кримінального провадження за ч.2 ст. 185 (Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України триває. Затриманим може загрожувати до 5 років позбавлення волі. Нині вони перевіряються на причетність до інших подібних фактів, у тому числі й на території декількох сусідніх районів.

Алла Ващенко,
СЗГ УМВС України
в Житомирській області

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 24

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Статистика

Користувачів: 10235
Новин: 232
Посилань: 16

Хто он-лайн

Зараз на сайті: 10 гостей

Голосування

Які фільми Вам більш всього подобаються?
 

Випадкова картинка

7997AA0F7FBF-1.jpg

Погода


GISMETEO: Погода по г.Коростышев