The payout rate
 • Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color

Ваги для складської діяльності Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
25.10.2022

Продуктивна робота складу сьогодні майже неможлива без автоматизації та технологізації процесів. Механічне ваговимірювальне обладнання треба замінити на електронне. Серед переваг такого рішення:

Автоматизація вимірювання ваги та рахункових операцій.

За рахунок інтеграції електронного ваговимірювального обладнання в склад можна майже повністю автоматизувати процеси, пов'язані зі зважуванням. Більшість операцій з вимірювання та розрахунку реалізує електроніка: вимірює вагу, компенсує тару, сумує декілька результатів зважування тощо. Такі можливості є в кожній, навіть найбюджетнішій моделі. Всі ваги для торгівлі обладнані функцією множення ціни одиниці товару на його вагу.

Таким чином:

 • усі процеси проходять в рази швидше, ніж з механічними вагами;

 • результати надходять миттєво та з мінімальною похибкою;

 • ризики помилок, пов'язаних із людським фактором, зводяться до мінімуму.

Адаптація до складних умов

Більшість складських ваг: ваги кранові, платформені та інші типи обладнання оснащені тензорезисторами з захистом IP67 і платформою з нержавійки. Завдяки цьому можна успішно використовувати їх у запилених та вологих промислових приміщеннях.

Крім того, діапазон робочих температур починається від -20 градусів (у середньому), тому ваги можна ставити у холодильних та морозильних камерах.

Мобільність

Електронні ваги значно компактніші механічні. Вони відносно невеликі та легкі. Щодо енергозалежності: більшість обладнана вбудованим акумулятором з ресурсом роботи в 80-100 годин. Дозволяє відмовитися від організації на складі постійної зони для зважування.

Розширені можливості для зважування

Електронні ваговимірювальні пристрої різних типів та конструкцій дозволяють зважувати майже будь-які види вантажу і в будь-якій тарі. Так, наприклад, в серед модельного ряду палетних ваг є не тільки ваги для зважування вантажів на європалетах (1200Х800 мм), але і в нестандартній палетній тарі.

Автоматизація операцій на складі

Інтеграція у роботу складу ваг з електронною “начинкою” автоматизує як процеси багато операцій. Так, багато моделей оснащуються:

 • Вбудованим чеко- та етикетпринтером. З таким обладнанням процеси вимірювання ваги та маркування продукції проходять паралельно та автоматично;

 • Бездротовим або дротовим інтерфейсом для передачі інформації про зважування до товарно-облікової програми на ПК;

 • Опціоналом для управління вагами та роботи з даними даних за допомогою мобільних пристроїв.

 
ТОВ “Перша редукторна компанія” про асинхронний двигун Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
25.10.2022

Асинхронний електродвигун

Найефективнішим пристроєм, що перетворює електричну енергію на механічну, є асинхронний двигун.

Елементи, що містить асинхронний електродвигун наступні:

 • Статор циліндричної форми, зібраний із сталевих листів. Сердечник статора має пази, які укладені обмотки. Їхні осі зсунуті на 120 градусів по відношенню один до одного.

 • Ротор (короткозамкнений або фазний). Перший варіант є сердечник з алюмінієвими стрижнями, коротко замкнутими торцевими кільцями (біляча клітина). Другий варіант складається із трифазної обмотки, найчастіше з'єднаної «зіркою».

 • Конструктивні деталі – вал, підшипники, лапи, підшипникові щити, крильчатка та кожух вентилятора, коробка висновків – що забезпечують обертання, охолодження та захист механізму.

Сьогодні український ринок налічує достатньо компаній, котрі пропонують електродвигуни та інші технічні агрегати. В одному лиш Києві можна знайти більше 10 точок. Однак не завжди клієнти впевнені у тому, що саме їм потрібно. Для цього у ТОВ “ПРК” є спеціально навчений персонал, котрий не тільки допоможе визначитись з потрібним товаром, а й проконсультує з приводу цін, застосування, якості пристроїв тощо. Доставка відбувається у короткі терміни у будь-які куточки України.

Як працює асинхронний електродвигун?

Принцип дії асинхронного електродвигуна закладено у його назві (не синхронний). Тобто статор і ротор при включенні створюють магнітні поля, що обертаються з різною частотою. При цьому частота обертання магнітного поля ротора завжди менше частоти обертання магнітного поля статора.

В асинхронному двигуні для отримання поля, що обертається, використовуються обмотки статора. Магнітний потік, утворений ними, створює ЕРС у провідниках ротора. При взаємодії магнітного поля статора і струму, що індукується, в обмотці ротора створюється електромагнітна сила, що приводить в обертання вал електродвигуна.

Покроково процес виглядає так:

 1. При запуску двигуна магнітне поле статора перетинається з контуром ротора та індукує електрорушійну силу.

 2. У коротко замкнутому роторі виникає змінний струм.

 3. Два магнітні поля (статора і ротора) створюють крутний момент.

 4. Ротор, що обертається, намагається «наздогнати» поле статора.

 5. У той момент, коли частоти обертання магнітного поля статора і ротора збігаються, електромагнітні процеси в роторі згасають і момент, що крутить, стає рівним нулю.Магнітне поле статора збуджує контур ротора, який знову відстає.

Тобто ротор завжди повільніше магнітного поля статора, що забезпечує асинхронність.

Оскільки струм у роторі індукується безконтактно, відпадає необхідність встановлення ковзних контактів, що робить асинхронні двигуни більш надійними та ефективними. Змінюючи напрямок струму в одній з обмоток (для цього потрібно поміняти фази на клемах), ви можете «змусити» двигун обертатися в той чи інший бік.

Напрямок електромагнітної сили легко визначити, згадавши шкільний курс фізики та скориставшись «правилом лівої руки».

На частоту обертання магнітного поля статора впливає частота мережі живлення і число пар полюсів.

 
Зима ще не закінчена! Ловіть добірку актуальних прикрас Pandora 2022 Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
02.02.2022

Свята вже позаду, але навіщо нам святковий день, щоб порадувати себе чи зробити подарунок. Зима ще не закінчена, як і актуальні прикраси бренду Пандора. Порадувати можна себе та своїх близьких чимось новеньким. Крім того, наприкінці сезону, купити прикраси Pandora можна з добрячими знижками. Заходь на сайт Fragola та насолоджуйся актуальними прикрасами за зниженими цінами. Ми підготували добірку актуальних браслетів для тих, хто ще не знайомий з прикрасами бренду та шанувальників, які хочуть спробувати щось новеньке!

Що пропонує Пандора?

Pandora – бренд, який постійно оновлюється. Тут місце новинкам та стильним зухвалим прикрасам. В рамках своїх вже існуючих колекцій бренд випускає величезну кількість оновлень. Нові вироби на зимову тематику 2022 року не змусили на себе чекати. Серед новинок головне – браслети! У нас ви зможете купити багато хто на сайті.

 • Браслет "Сяюча асиметрична зірка"
  Головний символ Нового року – це ялинка, а символ ялинки – зірка на верхівці. Браслет застібкою-шармом у формі зірки із серії Pandora Moments - це зріз безпрограшний варіант прикраси на зиму. Виріб виготовлений із срібла 925 проби в класичній плетеній формі. Застібка виконана у вигляді шарму-зірки асиметричної форми, яка прикрашена камінням кубічного цирконію та паве. Зірочка з обох боків у камінні, що ще краще маскує під звичайний шарм. Окрасу можна носити самостійно або з іншими шармами.
 • Браслет “Блискучий диск”
  Ще одна новинка цієї зими - браслет "Блискучий диск" із серії Pandora Moments. Зручна класична форма та прикраса як шарм-застібка, дозволяє використовувати браслет під класичний та повсякденний стиль. Застібка прикрашена камінням кубічного цирконію. Такий браслет носять окремо або з шармами.
 • Бенгл-браслет "Зоряна галактика"
  Литий браслет, який поділяє форму, прикрашений гладким шармом круглої форми. Прикраса виготовлена ​​зі срібла 925 форми. Шарм прикрашають зірки та дорогоцінні камені. Задня частина браслета прикрашена зірками та камінням.
 • Браслет-ланцюжок "Сяйво"
  Елегантний та яскравий браслет “Сяйво” зі стерлінгового срібла. Прикраса для тих, хто хоче виглядати приголомшливо. Оригінальний ланцюжок з низки каменів, прикрашений серцем з одним каменем у центрі. Центральний камінь – це фіаніт. Окраса оснащена застібкою-карабіном. Завдяки ланцюжку можна регулювати розмір.
 • Браслет-ланцюжок "Сяйво" з колекції Pandora Rose
  Такі ж моделі випущені брендом у рамках колекції
  Pandora Rose . Одна з них прикрашена зеленим каменем, а інша рожевим. Модель із квадратним зеленим каменем, а з рожевими у формі серця, як і в першому варіанті. Довжину кожного браслета можна регулювати завдяки ланцюжку.
 • Браслет із Т-подібною застібкою
  Подібна прикраса вже була випущена Пандорою тільки зі срібла і стала бесцеллером. Браслет із Т-подібною застібкою - це оригінальна прикраса в рамках серії Pandora Moments. Дана модель виконана із срібла, але з напиленням рожевого золота. Родзинкою браслета є застібка. Одна сторона виконана у формі серця з діркою всередині, а інша у формі кілочка. Щоб застебнути прикрасу, треба просмикнути кілочоком серце. Браслет-ланцюжок м'якої форми. На нього можна кріпити шарми.

Зимові прикраси від Пандора на цьому не закінчуються та можуть бути актуальні і в інші пори року. На вас чекатимуть ще багато новинок, які поповнять ваші прикраси або стануть першими. Сніжинки, сережки, браслети, серця та багато іншого в рамках різних колекцій. Ви можете зустріти свято ідеальним!

 
Три найпопулярніші вакансії у Житомирі: огляд Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
26.07.2021

Коли ви шукаєте роботу, варто у першу чергу провести своє мінідослідження щодо актуальних пропозицій. Ми відокремили декілька найбільш популярних вакансій у Житомирі відповідно до інформації з OLX Робота. Можете скористатися цим переліком під час пошуків.

Продавець-консультант

Торговельна сфера запрошує зазвичай консультантів у різних форматах. Працевлаштування можливе у класичних крамницях (одяг, косметика, техніка, їжа), інтернет-магазинах та торговельних компаніях з надання послуг, як то туристична фірма чи медичний центр. Це досить жадана робота Житомир взагалі пропонує близько 150 вакансій у галузі роздрібної торгівлі.

Обов'язки продавця-консультанта:

 • продаж товарів;

 • спілкування з клієнтами;

 • розкладання товарів;

 • робота з касою;

 • ведення звітності тощо.

Далі перелік завдань для цього співпрацівника може коригуватися відповідно до галузі та потреб бізнесу.

Водії різних категорій

Праця водія частіше оплачується залежно від категорії водійських прав. В Україні поширені такі варіанти:

 • В — легкові авто;

 • С — вантажівки;

 • D — автобуси;

 • BE, C1E, CE, D1E, DE — транспорт з причепом.

Така робота зазвичай може бути як постійною, так і тимчасовою. Тому треба заздалегідь обговорювати всі умови з потенційним роботодавцем. Але, окрім прав, тут потрібен також досвід.

Кухар

Ресторани, кафе та бари постійно потребують нових кухарів та барист. Оплата праці часто може мати постійну ставку та додаткові бонуси від кількості задоволених клієнтів. Вимог до працівників досить багато — від дотримання санітарних норм до гарно розвинених смакових рецепторів.

Часто протягом співбесіди кухарі мають довести гарний рівень знань щодо рецептури та особливостей приготування їжі. Також їх знання перевіряються практикою. Тому часто роботодавці пропонують використання випробувального терміну. Заробітна плата у цей період може бути нижче за повну ставку. Бажано також мати рекомендації з попередніх місць: це буде перевагою перед іншими кандидатами.

 
Топ вакансій в Житомирі: кому роботодавці готові платити гроші? Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
20.05.2021

Топ вакансій в Житомирі: кому роботодавці готові платити гроші?

Пошук роботи — важке завдання, яке потребує значних витрат часу. В Житомирі можна знайти чимало вакансій, які є доволі популярними серед роботодавців та кандидатів. Щодня на сервісі OLX Робота з’являються все нові і нові пропозиції, які можуть вас зацікавити.

Сфера роздрібної торгівлі та закупок

Якщо вам потрібна робота в Житомирі, варто звернути увагу саме на вакансії в цій сфері. Адже саме тут сьогодні можна знайти найбільше пропозицій. Популярними варіантами можна назвати такі:

 • продавець — можна знайти роботу продавця саме тієї категорії товарів, яка цікавить (продукти, косметика, одяг), особливих вимог немає, потрібно лише бути пунктуальним та відповідальним (адже доведеться працювати з грошима);
 • продавець-консультант — доволі розповсюджена вакансія, яка не потребує досвіду чи вищої освіти, багато роботодавців пропонують навіть безкоштовне навчання;
 • менеджер з продажів — потрібно мати своє авто та водійські права категорії B.

Сфера логістики та транспортних перевезень

Якщо у вас є водійські права, можна звернути увагу на цю сферу, яка в Житомирі залишається популярною. Найчастіше роботодавці пропонують роботу:

 • кур’єром — якщо ви добре знаєте місто та відрізняєтеся відповідальним ставленням до речей, ця вакансія підійде;
 • водієм таксі — тут також потрібно вміти розмовляти з людьми та бути ввічливим;
 • вантажником — компанії, які продають чи виготовляють досить важкі грузи, наймають на роботу таких людей.

Сфера виробництва та енергетики

Вакансій тут чимало, адже в Житомирі відкрито багато підприємств та цехів. Можна знайти роботу жінкам (в’язальницею, швачкою, пакувальницею) та чоловікам (різноробочим, оператором станків, інженером). Зверніть увагу, що деякі посади вимагають наявності вищої освіти за фахом та досвіду роботи.

Сфера будівництва

Тут також постійно потрібні робочі. Можна знайти вакансії без досвіду, наприклад, різноробочого чи підсобника. Проте більшість посад все ж вимагає наявності деяких навичок та вмінь. Найбільш популярними можна назвати вакансії маляра, столяра, штукатура, водія екскаватора.

Сфера розваг

Офіціанти, бармени, касири, кухарі, посудомийки та прибиральниці потрібні завжди. В деяких випадках на роботу беруть навіть студентів з можливістю навчити всьому необхідному просто на місці. Інколи має бути досвід, наприклад, якщо в ресторан чи кафе потрібні піцайоло чи бариста.

 
Шукаємо та працевлаштуємо випускників Педагогічного коледжу за вахом «трудове навчання та технології Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.02.2021

Шукаємо та працевлаштуємо випускників Педагогічного коледжу за вахом «трудове навчання та технології»

Якщо ти креативний.

Тобі подобається праця з дітьми.

Ти мрієш працювати із задоволенням.

Робота в Києві з гарною заробітною платою.

Метро Житомирська.

Не повний робочий день. (З 14:30 до 20:00).

Можливі варіанти: 2 рази на тиждень; 4 рази на тиждень; 6 разів на тиждень

Обираємо кращіх після:

- отримання резюме;

- співбесіди;

- виконання тестових завдань

Заробітна плата від 8.000 до 30.000 гривень

Телефонуй: 067 448 19 00

Пиши: n.peredereeva@me.com

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 7 - 12 з 79