The payout rate
 • Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color

ТОВ “Перша редукторна компанія” про асинхронний двигун Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
25.10.2022

Асинхронний електродвигун

Найефективнішим пристроєм, що перетворює електричну енергію на механічну, є асинхронний двигун.

Елементи, що містить асинхронний електродвигун наступні:

 • Статор циліндричної форми, зібраний із сталевих листів. Сердечник статора має пази, які укладені обмотки. Їхні осі зсунуті на 120 градусів по відношенню один до одного.

 • Ротор (короткозамкнений або фазний). Перший варіант є сердечник з алюмінієвими стрижнями, коротко замкнутими торцевими кільцями (біляча клітина). Другий варіант складається із трифазної обмотки, найчастіше з'єднаної «зіркою».

 • Конструктивні деталі – вал, підшипники, лапи, підшипникові щити, крильчатка та кожух вентилятора, коробка висновків – що забезпечують обертання, охолодження та захист механізму.

Сьогодні український ринок налічує достатньо компаній, котрі пропонують електродвигуни та інші технічні агрегати. В одному лиш Києві можна знайти більше 10 точок. Однак не завжди клієнти впевнені у тому, що саме їм потрібно. Для цього у ТОВ “ПРК” є спеціально навчений персонал, котрий не тільки допоможе визначитись з потрібним товаром, а й проконсультує з приводу цін, застосування, якості пристроїв тощо. Доставка відбувається у короткі терміни у будь-які куточки України.

Як працює асинхронний електродвигун?

Принцип дії асинхронного електродвигуна закладено у його назві (не синхронний). Тобто статор і ротор при включенні створюють магнітні поля, що обертаються з різною частотою. При цьому частота обертання магнітного поля ротора завжди менше частоти обертання магнітного поля статора.

В асинхронному двигуні для отримання поля, що обертається, використовуються обмотки статора. Магнітний потік, утворений ними, створює ЕРС у провідниках ротора. При взаємодії магнітного поля статора і струму, що індукується, в обмотці ротора створюється електромагнітна сила, що приводить в обертання вал електродвигуна.

Покроково процес виглядає так:

 1. При запуску двигуна магнітне поле статора перетинається з контуром ротора та індукує електрорушійну силу.

 2. У коротко замкнутому роторі виникає змінний струм.

 3. Два магнітні поля (статора і ротора) створюють крутний момент.

 4. Ротор, що обертається, намагається «наздогнати» поле статора.

 5. У той момент, коли частоти обертання магнітного поля статора і ротора збігаються, електромагнітні процеси в роторі згасають і момент, що крутить, стає рівним нулю.Магнітне поле статора збуджує контур ротора, який знову відстає.

Тобто ротор завжди повільніше магнітного поля статора, що забезпечує асинхронність.

Оскільки струм у роторі індукується безконтактно, відпадає необхідність встановлення ковзних контактів, що робить асинхронні двигуни більш надійними та ефективними. Змінюючи напрямок струму в одній з обмоток (для цього потрібно поміняти фази на клемах), ви можете «змусити» двигун обертатися в той чи інший бік.

Напрямок електромагнітної сили легко визначити, згадавши шкільний курс фізики та скориставшись «правилом лівої руки».

На частоту обертання магнітного поля статора впливає частота мережі живлення і число пар полюсів.

 
Зима ще не закінчена! Ловіть добірку актуальних прикрас Pandora 2022 Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
02.02.2022

Свята вже позаду, але навіщо нам святковий день, щоб порадувати себе чи зробити подарунок. Зима ще не закінчена, як і актуальні прикраси бренду Пандора. Порадувати можна себе та своїх близьких чимось новеньким. Крім того, наприкінці сезону, купити прикраси Pandora можна з добрячими знижками. Заходь на сайт Fragola та насолоджуйся актуальними прикрасами за зниженими цінами. Ми підготували добірку актуальних браслетів для тих, хто ще не знайомий з прикрасами бренду та шанувальників, які хочуть спробувати щось новеньке!

Що пропонує Пандора?

Pandora – бренд, який постійно оновлюється. Тут місце новинкам та стильним зухвалим прикрасам. В рамках своїх вже існуючих колекцій бренд випускає величезну кількість оновлень. Нові вироби на зимову тематику 2022 року не змусили на себе чекати. Серед новинок головне – браслети! У нас ви зможете купити багато хто на сайті.

 • Браслет "Сяюча асиметрична зірка"
  Головний символ Нового року – це ялинка, а символ ялинки – зірка на верхівці. Браслет застібкою-шармом у формі зірки із серії Pandora Moments - це зріз безпрограшний варіант прикраси на зиму. Виріб виготовлений із срібла 925 проби в класичній плетеній формі. Застібка виконана у вигляді шарму-зірки асиметричної форми, яка прикрашена камінням кубічного цирконію та паве. Зірочка з обох боків у камінні, що ще краще маскує під звичайний шарм. Окрасу можна носити самостійно або з іншими шармами.
 • Браслет “Блискучий диск”
  Ще одна новинка цієї зими - браслет "Блискучий диск" із серії Pandora Moments. Зручна класична форма та прикраса як шарм-застібка, дозволяє використовувати браслет під класичний та повсякденний стиль. Застібка прикрашена камінням кубічного цирконію. Такий браслет носять окремо або з шармами.
 • Бенгл-браслет "Зоряна галактика"
  Литий браслет, який поділяє форму, прикрашений гладким шармом круглої форми. Прикраса виготовлена ​​зі срібла 925 форми. Шарм прикрашають зірки та дорогоцінні камені. Задня частина браслета прикрашена зірками та камінням.
 • Браслет-ланцюжок "Сяйво"
  Елегантний та яскравий браслет “Сяйво” зі стерлінгового срібла. Прикраса для тих, хто хоче виглядати приголомшливо. Оригінальний ланцюжок з низки каменів, прикрашений серцем з одним каменем у центрі. Центральний камінь – це фіаніт. Окраса оснащена застібкою-карабіном. Завдяки ланцюжку можна регулювати розмір.
 • Браслет-ланцюжок "Сяйво" з колекції Pandora Rose
  Такі ж моделі випущені брендом у рамках колекції
  Pandora Rose . Одна з них прикрашена зеленим каменем, а інша рожевим. Модель із квадратним зеленим каменем, а з рожевими у формі серця, як і в першому варіанті. Довжину кожного браслета можна регулювати завдяки ланцюжку.
 • Браслет із Т-подібною застібкою
  Подібна прикраса вже була випущена Пандорою тільки зі срібла і стала бесцеллером. Браслет із Т-подібною застібкою - це оригінальна прикраса в рамках серії Pandora Moments. Дана модель виконана із срібла, але з напиленням рожевого золота. Родзинкою браслета є застібка. Одна сторона виконана у формі серця з діркою всередині, а інша у формі кілочка. Щоб застебнути прикрасу, треба просмикнути кілочоком серце. Браслет-ланцюжок м'якої форми. На нього можна кріпити шарми.

Зимові прикраси від Пандора на цьому не закінчуються та можуть бути актуальні і в інші пори року. На вас чекатимуть ще багато новинок, які поповнять ваші прикраси або стануть першими. Сніжинки, сережки, браслети, серця та багато іншого в рамках різних колекцій. Ви можете зустріти свято ідеальним!

 
Три найпопулярніші вакансії у Житомирі: огляд Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
26.07.2021

Коли ви шукаєте роботу, варто у першу чергу провести своє мінідослідження щодо актуальних пропозицій. Ми відокремили декілька найбільш популярних вакансій у Житомирі відповідно до інформації з OLX Робота. Можете скористатися цим переліком під час пошуків.

Продавець-консультант

Торговельна сфера запрошує зазвичай консультантів у різних форматах. Працевлаштування можливе у класичних крамницях (одяг, косметика, техніка, їжа), інтернет-магазинах та торговельних компаніях з надання послуг, як то туристична фірма чи медичний центр. Це досить жадана робота Житомир взагалі пропонує близько 150 вакансій у галузі роздрібної торгівлі.

Обов'язки продавця-консультанта:

 • продаж товарів;

 • спілкування з клієнтами;

 • розкладання товарів;

 • робота з касою;

 • ведення звітності тощо.

Далі перелік завдань для цього співпрацівника може коригуватися відповідно до галузі та потреб бізнесу.

Водії різних категорій

Праця водія частіше оплачується залежно від категорії водійських прав. В Україні поширені такі варіанти:

 • В — легкові авто;

 • С — вантажівки;

 • D — автобуси;

 • BE, C1E, CE, D1E, DE — транспорт з причепом.

Така робота зазвичай може бути як постійною, так і тимчасовою. Тому треба заздалегідь обговорювати всі умови з потенційним роботодавцем. Але, окрім прав, тут потрібен також досвід.

Кухар

Ресторани, кафе та бари постійно потребують нових кухарів та барист. Оплата праці часто може мати постійну ставку та додаткові бонуси від кількості задоволених клієнтів. Вимог до працівників досить багато — від дотримання санітарних норм до гарно розвинених смакових рецепторів.

Часто протягом співбесіди кухарі мають довести гарний рівень знань щодо рецептури та особливостей приготування їжі. Також їх знання перевіряються практикою. Тому часто роботодавці пропонують використання випробувального терміну. Заробітна плата у цей період може бути нижче за повну ставку. Бажано також мати рекомендації з попередніх місць: це буде перевагою перед іншими кандидатами.

 
Топ вакансій в Житомирі: кому роботодавці готові платити гроші? Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
20.05.2021

Топ вакансій в Житомирі: кому роботодавці готові платити гроші?

Пошук роботи — важке завдання, яке потребує значних витрат часу. В Житомирі можна знайти чимало вакансій, які є доволі популярними серед роботодавців та кандидатів. Щодня на сервісі OLX Робота з’являються все нові і нові пропозиції, які можуть вас зацікавити.

Сфера роздрібної торгівлі та закупок

Якщо вам потрібна робота в Житомирі, варто звернути увагу саме на вакансії в цій сфері. Адже саме тут сьогодні можна знайти найбільше пропозицій. Популярними варіантами можна назвати такі:

 • продавець — можна знайти роботу продавця саме тієї категорії товарів, яка цікавить (продукти, косметика, одяг), особливих вимог немає, потрібно лише бути пунктуальним та відповідальним (адже доведеться працювати з грошима);
 • продавець-консультант — доволі розповсюджена вакансія, яка не потребує досвіду чи вищої освіти, багато роботодавців пропонують навіть безкоштовне навчання;
 • менеджер з продажів — потрібно мати своє авто та водійські права категорії B.

Сфера логістики та транспортних перевезень

Якщо у вас є водійські права, можна звернути увагу на цю сферу, яка в Житомирі залишається популярною. Найчастіше роботодавці пропонують роботу:

 • кур’єром — якщо ви добре знаєте місто та відрізняєтеся відповідальним ставленням до речей, ця вакансія підійде;
 • водієм таксі — тут також потрібно вміти розмовляти з людьми та бути ввічливим;
 • вантажником — компанії, які продають чи виготовляють досить важкі грузи, наймають на роботу таких людей.

Сфера виробництва та енергетики

Вакансій тут чимало, адже в Житомирі відкрито багато підприємств та цехів. Можна знайти роботу жінкам (в’язальницею, швачкою, пакувальницею) та чоловікам (різноробочим, оператором станків, інженером). Зверніть увагу, що деякі посади вимагають наявності вищої освіти за фахом та досвіду роботи.

Сфера будівництва

Тут також постійно потрібні робочі. Можна знайти вакансії без досвіду, наприклад, різноробочого чи підсобника. Проте більшість посад все ж вимагає наявності деяких навичок та вмінь. Найбільш популярними можна назвати вакансії маляра, столяра, штукатура, водія екскаватора.

Сфера розваг

Офіціанти, бармени, касири, кухарі, посудомийки та прибиральниці потрібні завжди. В деяких випадках на роботу беруть навіть студентів з можливістю навчити всьому необхідному просто на місці. Інколи має бути досвід, наприклад, якщо в ресторан чи кафе потрібні піцайоло чи бариста.

 
Шукаємо та працевлаштуємо випускників Педагогічного коледжу за вахом «трудове навчання та технології Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
15.02.2021

Шукаємо та працевлаштуємо випускників Педагогічного коледжу за вахом «трудове навчання та технології»

Якщо ти креативний.

Тобі подобається праця з дітьми.

Ти мрієш працювати із задоволенням.

Робота в Києві з гарною заробітною платою.

Метро Житомирська.

Не повний робочий день. (З 14:30 до 20:00).

Можливі варіанти: 2 рази на тиждень; 4 рази на тиждень; 6 разів на тиждень

Обираємо кращіх після:

- отримання резюме;

- співбесіди;

- виконання тестових завдань

Заробітна плата від 8.000 до 30.000 гривень

Телефонуй: 067 448 19 00

Пиши: n.peredereeva@me.com

 
Найкращі ножі для вашої туристичної кухні. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
19.08.2020

Насправді, для приготування їжі в поході, на охоті або рибалці можна використовувати взагалі будь-який ніж. Але деякі ножі підходять для такої праці краще, ніж інші.

Дуже часто у якості туристичного ножа, нам пропонують щось велике, з «тактичним» нахилом. Але ж ви не будете використовувати мачете, щоби нарізати стейк або овочі?

Насправді, якщо добре поміркувати, класичний ніж для аутодора мало схожий з модними тактичними та виживльницькими моделями. Його форма добре відома нам із бронзового віку. Тобто такий ніж люди використовують вже на протязі тисячоліть. Причому у самих різних регіонах планети. Щось подібне носили на поясі фламандські, іспанські, голандські середньовічні мешканці сел та міст, донські та запорізькі козаки, дуже подібні ножі використовували піонери дикого заходу та індейці, такий ніж можна знайти у кургані в степу та на раскопках міста в Середній Азії.

Усі ці люди часто насправді не жили, а виживали. Тому вони добре знали, який ніж потрібен в польових умовах. І якщо ви подивитесь на цей ніж, ви побачите що це не якийсь хитрий та страшний тесак «як у Рембо». Насправді це буде якась «варіація на тему» великого кухонного ножа. Тільки дещо більша та надійніша.

Усе діло у тому, що навіть у давнину люди добре розуміли, що ніж потрібен для того, щоб саме різати. І саме на кухні (хоч вдома, хочу у лісі) прийдеться працювати ножем частіше за все. Ще добре було відомо, що великий ніж буде розрізати усе краще, чим маленький (він просто не так в'язне у матеріалі). Ніж із зручним та безпечним руків’ям - необхідність. Ну і зрозуміло, що такий ніж мусить бути надійно зібраним із якісних матеріалів.

Саме тому тип ножа, який заході не дуже вдало, але все ж вірно назвали outdoor kitchen knife («туристичний кухонний ніж»), стає все більш популярним у наш час.

Що таке справжній туристичний кухонний ніж, добре видно на прикладі моделей Grand Way 3282 ACWP та Grand Way 3286 ACWP.

Що можна сказати про ці ножі?

Перевірена часом форма, універсальність, надійність.

Різучі леза з надійної нержавійки 440С. Руків’я - фултанг з накладками з палісандру. Сталевий больстер і пята клинка, які не тільки слугують прикрасою ножа, но і відмінно захищають руку користувача.

Ще одна важлива особливість цих ножей тоже не є чимось новим. Але зате вона є дуже практичною. Ми говоримо про піхви, якими комплектуються ці моделі. Дуже часто, коли ви збираєтеся «на шашлики» або на рибалку, перед вами постає питання: «Як упакувати свій улюблений кухонний ніж?» С Grand Way 3282 ACWP і Grand Way 3286 ACWP у вас такого питання не буде. Ще наші предки вирішили, що найкращій засіб для носіння великого ножа – піхви. Сучасні майстри вирішили нічого у цьому не змінювати. Бо іноді не нове, але перевірене рішення і є самим вірним.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 7 - 12 з 78