The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Гімн міста Коростишева Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 30
Написав Administrator   
07.08.2009
(слова С.М. Дави дюк, музика І.Ф. Пенчев)

Стоїш на скелях на сірім граніті,
Як дар наших предків з прадавніх віків,
Немає подібних на всім білім світі,
Тобі, Коростишеве, красеню мій.

Живи Коростишеве, рідне місто
Для славних нащадків твоїх земляків,
Хай слава про тебе лунає як пісня,
Від нині і завжди, во-віки віків.

Каньони й озера, цілющі джерела,
Квітуча і щедра Поліська земля,
Ф Тетерів-річка в’юнка, наче стрічка –
Усе це окраса, мій друже, твоя.

Живи Коростишеве, рідне місто
Для славних нащадків твоїх земляків,
Хай слава про тебе лунає як пісня,
Від нині і завжди, во-віки віків.

Тебе піднімали й трудом звеличали,
Папірник і ткач, льонар і шахтар.
Широкую славу тобі здобували
Великі звитяжниці – трудар, каменяр.

Живи Коростишеве, рідне місто
Для славних нащадків твоїх земляків,
Хай слава про тебе лунає як пісня,
Від нині і завжди, во-віки віків.

 
Підприємства ЖКГ області покарано на 25 200 грн. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
01.06.2009

Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало Романівське КП «Водоканал», КП «Господарник» смт Брусилів, Ружинське МКП «Господарник», ДП «Водоканал» смт Червоноармійськ, КП «Народичікомунсервіс», КП «Теплосервіс» м. Коростишів, КП «Бердичівтеплоенерго», Коростенське КП «Водоканал», Овруцьке БВОУ ЖКГ, Чуднівське КП Теплокомуненерго», КП «Лугинське» смт Лугини на 25 200 грн. загалом за неподання інформації на вимоги голови відділення у встановлені строки 

Даним підприємствам області відділенням було запропоновано надавати інформацію двічі на рік (станом на 1 травня та 1 листопада) щодо перерахунків, проведених за ненадані або надані не в повному обсязі житлово-комунальні послуги та двічі на рік (до 1 червня та 1 грудня) щодо діючих тарифів на житлово-комунальні послуги. Надавачі житлово-комунальних послуг були попереджені про те, що вимоги голови відділення є обов’язковими для виконання. І за неподання, подання інформації в неповному обсязі тягне за собою відповідальність у вигляді накладення штрафу відповідно до конкуренційного законодавства. Але дані підприємства проігнорували вимоги відділення. 

Враховуючи, що на засіданні адміністративної колегії представниками підприємств порушення були визнані і в свою чергу згодом надали витребувану інформацію, то відділення застосувало незначні фінансові санкції. 

Графік проведення телефонних «гарячих» ліній
на червень 2009 року

 04 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 начальник другого відділу досліджень і розслідувань Ковальчук Лариса Миколаївна проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» з питань порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг
 тел. 47-02-87

11 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 головний спеціаліст Другого відділу досліджень і розслідувань Рибак А.І. проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» з питань порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ринку роздрібної торгівлі низькооктановими та високооктановими бензинами та дизельним пальним
  тел. 47-02-87

18 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 заступник голови відділення Кравченко Наталія Миколаївна проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» щодо бар’єрів вступу суб’єктів господарювання на ринки
 тел. 22-39-92

25 червня 2009 року з 09.00 до 11.00 начальник другого відділу досліджень і розслідувань Ковальчук Лариса Миколаївна проведе прямий телефонний зв'язок «гаряча лінія» з питання безпідставного припинення електропостачання та газопостачання споживачу
тел. 47-02-87

www.amc.gov.ua

Добросовісна конкуренція несе процвітання
Прес-служба
ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ
АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ
м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 12 тел/факс: 22-52-85,470287
  e-mail: ZT.AMC@UKRPOST.UA

 

 
В Житомирской области Министр транспорта заказал билет на поезд на почте Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
08.05.2009
С 21 апреля, официально стартовала система продажи пассажирам междугородных железнодорожных и авиабилетов через отделения Укрпочты. 
Систему презентовал Министр транспорта и связи Украины Иосиф Винский, сообщает http://focus.in.ua. В неавтоматизированном отделении почтовой связи №1 села Ставище (Житомирская обл., Брусиловский р-н) Министр протестировал механизм покупки билета путем заказа его по телефону, а в райцентре Коростышеве - в автоматизированном режиме: с выводом информации о маршруте на операционное окно. 
 
«Мы продемонстрировали, что приобрести электронный билет возможно как через автоматизированное, так и через неавтоматизированное почтовое отделение: любой желающий сможет купить билет даже в том отделении, где нет Интернета», - подчеркнул Винский. 
 
Как сообщает пресс-служба Минтранса, в конце месяца стартует процесс подключения к системе автобусных станций, то есть появится возможность продажи билетов на междугородные автобусы.
 
С помощью новой системы пассажиры получат возможность заказывать электронные билеты на все виды транспорта из одного населенного пункта в другой, даже если между ними нет прямого сообщения. Пока что купить единый билет на разные виды транспорта можно будет в отделениях «Укрпочты», а в будущем - заказать через Интернет.  


Житомир.info
 
Легкоатлет из Коростышева выступит на чемпионате Европы в Италии. ФОТО Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 12
Написав Administrator   
05.03.2009

Двадцатитрехлетний Александр Осмолович из города Коростышева Житомирской области в составе сборной команды поедет соревноваться на чемпионат Европы по легкой атлетике. 
Об этом сообщает пресс-служба Житомирской областной госадминистрации. 
Чемпионат состоится 6-8 марта 2009 года.
Александр будет стартовать в беге на дистанцию 800 м. 
Этого права спортсмен добился, показав 14 февраля на международных соревнованиях в Варшаве (Польша) результат 1 мин. 47, 64 сек., который является одним из лучших в Европе и соответствует нормативу мастера спорта международного класса, а также став серебряным призером зимнего чемпионата Украины в г. Запорожье 20 февраля.

 

 

 

Александр Осмолович с тренером Владимиром Зорником

Александр Осмолович представляет спортивное общество «Колос». Родился в Коростишеве Житомирской области. Учится в Национальном агроэкологическом университете г. Житомира. Является членом сборной Украины по легкой атлетике. В его активе – победы на чемпионатах Украины, международных стартах. Саша участвовал во Всемирной Олимпиаде в Бангкоке (Таиланд) в 2007 году.
Тренирует спортсмена Владимир Зорник – заслуженный тренер Украины, почетный работник физической культуры и спорта.
Кстати, 1 марта Владимир Романович отмечает свой 60-летний юбилей.
Пользуясь случаем, поздравляем юбиляра и желаем его воспитанникам много побед!


Новость взята с сайта www.zhitomir.info 

 
Свідоцтво про малу планету (185250) Korostyshiv Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 3
Написав Administrator   
12.02.2009

Учорашнє поновлення офіційного списку назв малих планет http://www.cfa.harvard.edu/iau/lists/MPNames.html містить чергове імя, повязане з Житомирщиною, це Korostyshiv. Так Комісія з номенклатури небесних тіл (Гарвард) затвердила чергове подання Андрушівської обсерваторії. Свідоцтво про малу планету (185250) Korostyshiv зберігатиметься в Андрушівській обсерваторії. Офіційну цитату до назви можна знайти на сайті НАСА http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi ввівши у віконечко 185250 і натиснувши Ентер.

Новину нам прислав Юрій Іващенко 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 55 - 60 з 70