The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red colorОперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК – 2014» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 107
Написав Administrator   
16.07.2014

На території м. Коростишів та в Коростишівському районі проходить оперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК – 2014».

На період з 20 травня по 26 вересня 2014 року на території м.Коростишева та Коростишівського району проводиться комплексне оперативно – профілактичне відпрацювання під умовною назвою «МАК – 2014».

Оперативно – профілактичне відпрацювання «МАК-2014» проводиться з метою виявлення незаконного культивування нарковмісних культур та заборону посіву та вирощування маку чи конопель.

Також, працівниками Коростишівського РВ проводиться комплекс заходів щодо виявлення та знищення незаконних посівів маку та конопель, викриття та ліквідації каналів надходження наркозасобів до споживачів, осередків незаконного виготовлення та вживання наркотиків, осіб, причетних до збуту наркотиків, усунення умов, що сприяють наркозлочинності.

- За незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель наступає адміністративна або кримінальна відповідальність – зазначив начальник Коростишівського РВ Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Підсумки оперативно-профілактичної операції «Автомобіль» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 24
Написав Administrator   
16.07.2014

З 7 по 16 липня 2014 року стартувала загальнодержавна оперативно-профілактична операція під умовною назвою «Автомобіль». Метою даної операції є недопущення незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення можливих місць розкомплектування викрадених автомобілів та їх зберігання, виявлення викрадених транспортних засобів. В ході проведення оперативно-профілактичної операції «Автомобіль» порушень виявлено не було.

- Шановні жителі та гості м. Коростишів та району! Вкотре закликаємо Вас, не залишати без нагляду власний транспортний засіб, особливо в нічний час, а також не залишати цінні речі в авто! – зауважив начальник Коростишівського РВ Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням
та громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Мобільні шахраї Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 49
Написав Administrator   
09.07.2014

На сьогодні, в Коростишівському районі з’явився новий спосіб шахрайства. Це вид так званого «мобільного» шахрайства, який може за лічені секунди спустошити мобільний рахунок людини.

Власникові мобільного телефону приходить смс з чотиризначного номера з певним кодом цифр. Через невеликий проміжок часу лунає дзвінок. Той, хто дзвонив чемно вітається, вибачається і каже, що його друг (подруга, мама, бабуся, сестра) помилково через інтернет відправив повідомлення на ваш телефон і що той, що дзвонив буде вам надзвичайно вдячний, якщо ви просто продиктуєте йому ці цифри. Людина запевняє, що це всього лише номер квитанції або телефону або пароль для входу на сайт. Зрозуміло, що подібна прохання не здається людині підозрілою. Людина диктує код і через декілька хвилин з рахунку мобільного телефону знімаються кошти.

Також, серед найпопулярніших способів «обчистити» мобільний рахунок абонента на сьогодні є:

Спосіб перший: прохання передзвонити на платний номер. Громадянин отримуєте смс з таким текстом:« Ваш номер виграв приз від національного мобільного оператора! Телефонує «організаторам» і в ході розмови з рахунку знімаються кошти.

Спосіб другий: переказ грошей зі свого мобільного рахунку на інший. За допомогою спеціальної комбінації цифр один мобільний абонент може перевести гроші зі свого рахунку на рахунок іншого абонента. Ця комбінація цифр офіційно друкується на кожній картці поповнення рахунку і не є секретною. Питання в тому, що мало хто її пам'ятає! І цим теж користуються шахраї.

Наприклад абонентові приходить смс такого змісту: «Сервер мобільного оператора! Перекажіть гроші на номер ХХХ-ХХХ-ХХ-ХХ і отримаєте вдвічі більше! »

Ще одна дуже популярна схема, коли абонентові приходить смс:« Не можу тобі додзвонитися - немає грошей! Перейшли 5 гривень ». Але після переказу грошей, зазвичай ніхто так і не передзвонює.

Спосіб третій: отримання особистих даних абонента. Це вже куди більш небезпечний вид шахрайства, який може спустошити не лише мобільний, а й банківський рахунок людини.

Для початку абонентові приходить смс такого змісту: «Банк такий-то відмовив вам у видачі кредиту». Через кілька днів, коли абонент забуде про це повідомлення, йому дзвонять з незнайомого номера. Розмова починає нібито автовідповідач цього банку. Він каже: «Нагадуємо вам про необхідність погасити кредит. Хочете прослухати повідомлення ще раз, натисніть «одиницю». Хочете зв'язатися з оператором, натисніть «двійку» ...

І далі вже в процесі розмови з « оператором »у клієнта виманюються відомості про рахунок, особисті дані, номери кредиток. Є й інший варіант: людині дзвонять з «радіостанції» чи ще якоїсь «компанії» і повідомляють про те, що він виграв приз. Потім, нібито для оформлення призу, його просять назвати паспортні дані, ідентифікаційний номер і так далі. Призу, звичайно, ніякого немає, зате через деякий час людині дзвонять з банку і запитують, чому він прострочив оплату по кредиту.

- Щоб уберегтись від телефонних шахраїв треба бути обачними і не відповідати на підозрілі смс-повідомлення та номери , які прохають Вас продиктувати Ваші персональні дані або код- закликає начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Обережно!Крадіжки великої рогатої худоби та коней! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 61
Написав Administrator   
09.07.2014

На сьогодні в Коростишівському районі трапляються випадки крадіжок великої рогатої худоби та коней з пасовищ у нічний час.

Жителі району, переважно в сільській місцевості, залишаючи на ніч на пасовищі власну велику рогату худобу або коней навіть і не підозрюють, що може чекати на тварин! А коли приходять з ранку подивитись на своїх тварин, то, на жаль, не знаходять їх.

А все тому, що зловмисники скориставшись відсутністю нагляду за сільськогосподарськими тваринами давно вже їх викрали.

- Щоб не стати жертвою крадіїв треба бути пильним по відношенню не тільки до сільськогосподарських тварин, а до свого майна і пам’ятати про власну обережність – зауважив начальник Коростишівського райвідділу Володимир Яремчук.

Катерина Рубан
Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями
Коростишівського РВ

 
Обережно – змії! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 58
Написав Administrator   
23.06.2014

Із настанням теплої погоди на любителів відпочинку на природі може чекати небезпека укусу змій. З початку року в області зафіксований перший випадок, коли змії нападають на людей. Тому, щоб із Вами такого не трапилося, пропонуємо знати про плазунів більше.

Змії нападають на людей не лише в лісових хащах, а й у долинах під час сінокосу, на гірських дорогах і навіть на подвір’ях. Як і в недавньому випадку, реєструються напади змій біля порогу хати. Зазвичай змії втікають від людей. У них поганий зір, слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на достатньо великій відстані – 10-15 метрів. Почувши кроки, стукіт, голоси, одразу ховаються в нори або відповзають подалі. Проте в спеку це відчуття притуплюється, вони стають лінивими та малорухливими. Просто лежать на сонечку і тому люди можуть легко наступити на них. А кусають вони, як правило, тільки тоді, коли на них наступили. Укус гадюки в спекотні дні є найнебезпечнішим, бо тоді її отрута найбільш токсична та значно швидше розходиться тілом. Укус змії для дітей значно загрозливіший, аніж для дорослих.

У народі побутує думка, що негайно після укусу треба розрізати ранку ножем і витиснути кров, припалити цю рану або відсмоктати отруту. Однак медики вважають, що краще взагалі не братися за ніж, бо розрізана рана й кровотеча лише збільшать зіткнення отрути з тканинами і прискорять її надходження в кров. Відсмоктування може зарадити, лише якщо рятівник упевнений, що його ротова порожнина в ідеальному стані: немає подряпин, ранок на слизовій, язику, губах. Бо інакше доведеться рятувати двох. Тому найкраще не гаяти часу та не пізніш ніж за годину-дві після укусу доправити потерпілого до найближчої лікарні. Бажано звернутися до лікаря. Найбільша проблема в тому, що люди спершу займаються самолікуванням і лише згодом звертаються по допомогу до медиків. Непоодинокі випадки, коли люди після укусу гадюк помирали, бо зверталися до лікарів, лише коли виникли невідворотні ускладнення. Загалом, побачивши змію чи гадюку, обійдіть її: так краще і для вас, і для неї!

Коростишівський районний сектор
Управління ДСНС України у Житомирській області

 
ЯКЩО НЕ ВПЕВНЕНІ У СВОЇХ СИЛАХ – НЕ КУПАЙТЕСЯ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 57
Написав Administrator   
17.06.2014

Розпочався купальний сезон, який для багатьох необачних мешканців обертається трагедією. Упродовж минулого 2013 року в області внаслідок необережного поводження на воді передчасно з життя пішла значна кількість людей, серед яких є і діти. 2014 рік вже приніс нові жертви – з початку року на ставках та річках області потонула 1 особа.

З метою попередження трагедій, районний сектор Управління ДСНС України у Житомирській області просить дотримуватись правил поведінки на воді. У першу чергу це стосується батьків: не залишайте дітей поблизу води без нагляду. Якщо вони не вміють плавати, не дозволяйте їм, заходити у воду глибше ніж по пояс, плавати на надувних матрацах або камерах. Трагічно закінчується і пірнання з плотів, човнів, пристаней та інших плавучих засобів, а також урвищ. Жодна служба не в змозі забезпечити рятувальником кожного відпочиваючого, особливо за умов зверхнього ставлення до порад.

Тому цінуйте власне життя та бережіть здоров’я своїх дітей і не нехтуйте застереженнями.

Зокрема, не плавайте наодинці, якщо не впевнені в своїх силах, уникайте воду з швидкою течією.

Найсприятливішою для купання є сонячна і безвітряна погода, коли температура сягає 22 градусів тепла, а води – 18. Після тривалого перебування на сонці не варто пірнати у воду з розбігу, бо різка зміна температури може призвести до судоми кінцівок. Найнебезпечніший ворог відпочиваючих – алкоголь. Під його впливом людина втрачає самоконтроль.

Слід зазначити, що у визначених і обладнаних місцях масового відпочинку населення, де працюють рятувальні служби та сезонні рятувальні пости, трагедії трапляються набагато рідше.

Тож, звертаємось до усіх мешканців та гостей району з турботою і проханням: відпочиваючи, дотримуватися заходів безпеки.

Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Коростишівський районний сектор
Управління ДСНС України у Житомирській області

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 42 з 115

Авторизація


Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація

Статистика

Користувачів: 10233
Новин: 232
Посилань: 16

Хто он-лайн

Зараз на сайті: 3 гостей та 1 користувач

Голосування

Які фільми Вам більш всього подобаються?
 

Випадкова картинка

0998A232F43B-1.jpg

Погода


GISMETEO: Погода по г.Коростышев