The payout rate
 • Narrow screen resolution
 • Wide screen resolution
 • Increase font size
 • Decrease font size
 • Default font size
 • default color
 • red color

Примусове виконання рішень зобов’язального характеру Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1
Написав Administrator   
25.04.2012

Державна виконавча служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра юстиції України, входить до системи органів виконавчої влади  і  забезпечує  реалізацію  державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб).

 Виконання рішень,    перелік    яких   встановлено   законом, покладається на державних виконавців. Законом України «Про виконавче провадження» передбачено, що   державний виконавець зобов'язаний вживати передбачених законом   заходів примусового  виконання  рішень,  неупереджено, своєчасно і в повному обсязі вчиняти виконавчі дії.

 Державний виконавець: здійснює заходи, необхідні для своєчасного і в повному обсязі виконання рішення,  зазначеного в документі на примусове виконання рішення (далі - виконавчий  документ),  у  спосіб  та  в  порядку, встановленому виконавчим документом і законом; надає сторонам  виконавчого  провадження  та їх представникам можливість ознайомитися з матеріалами виконавчого провадження; розглядає заяви  сторін  та   інших   учасників   виконавчого провадження і їхні клопотання; заявляє в  установленому  порядку про самовідвід за наявності обставин, передбачених законом; роз'яснює сторонам їхні права і обов'язки.

 Статтею 75 Закону України «Про виконавче провадження» передбачені Загальні умови виконання рішень, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення. До таких рішень відносяться рішення про виселення боржника, вселення стягувача, відібрання дитини та поновлення на роботі незаконно звільненого працівника.

 Після  відкриття  виконавчого  провадження  за  виконавчим документом,   що   зобов'язує   боржника  вчинити  певні  дії  або утриматися  від  їх  вчинення,  державний   виконавець   перевіряє виконання   рішення   не  пізніше  ніж  на  наступний  день  після закінчення строку  для самостійного виконання рішення.  Якщо рішення підлягає негайному  виконанню,  його  виконання  перевіряється  не  пізніше наступного робочого дня після відкриття виконавчого провадження.

У  разі  невиконання  зазначених вимог без поважних причин державний виконавець накладає  на  боржника  штраф  від 340 до 1190 грн. та не пізніше п'яти робочих днів з дня його накладення повторно перевіряє стан виконання рішення.

 Якщо рішення не виконано і виконання може бути проведено  без участі   боржника,   державний  виконавець  організовує  виконання відповідно  до  повноважень,  наданих  йому  законом,  та  вносить подання  (повідомлення)  правоохоронним  органам  для  притягнення боржника до відповідальності  згідно  із  законом.  При  цьому  на боржника  повторно  накладається  штраф.

 У  разі  якщо  виконати  рішення   без   участі   боржника неможливо,   державний   виконавець  накладає  на  боржника  штраф та   вносить   подання (повідомлення)  правоохоронним органам для притягнення боржника до відповідальності згідно із законом,  після чого виносить постанову про   закінчення   виконавчого   провадження,  яка  затверджується начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець,  і  повертає  виконавчий  документ  до  суду чи іншого органу (посадової особи), що його видав.

 Державний  виконавець  під  час  виконання   рішення   про заборону  вчиняти  певні дії або про утримання від вчинення певних дій  доводить  до  відома  боржника  резолютивну  частину   такого рішення,  про  що  складає  відповідний акт.

 Рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного  працівника  виконується  негайно.  Виконання рішення вважається  закінченим  з  дня  видачі  відповідного  наказу   або розпорядження  власником підприємства,  установи,  організації або уповноваженим ним органом,  фізичною  особою,  фізичною  особою  - підприємцем,  який  прийняв  незаконне  рішення про звільнення або переведення працівника,  після чого державний виконавець  виносить постанову про закінчення виконавчого провадження.

 Під час виконання рішення про відібрання дитини  державний виконавець  провадить  виконавчі дії за обов'язковою участю особи, якій дитина передається на виховання,  із залученням представників органів опіки і піклування.  

За  необхідності  державний  виконавець може звернутися до суду з поданням щодо вирішення питання про  тимчасове  влаштування дитини до дитячого або лікувального закладу, оголошення розшуку дитини, чи постановлення вмотивованого рішення про примусове проникнення до житла чи іншого володіння особи де знаходиться дитина щодо якої винесено рішення про відібрання.   

 У  разі  якщо  боржник  перешкоджає  виконанню рішення про відібрання дитини,  до нього  застосовуються  заходи,  передбачені законом, накладаються штрафні санкції та вноситься подання  про притягнення до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду або перешкоджання виконанню.

Відповідно до ст. 382 Кримінального кодексу України умисне невиконання рішення, вироку, постанови, ухвали суду, які набрали законної сили або перешкоджання їх виконанню карається позбавленням волі на строк до трьох років.

 Законом України «Про виконавче провадження» передбачено окремий порядок виконання рішення про вселення стягувача. Державний   виконавець  перевіряє  виконання  рішення  про вселення стягувача на  наступний  день  після  закінчення  строку для самостійного виконання рішення. У разі невиконання боржником рішення державний  виконавець виконує його примусово. Примусове вселення  полягає у забезпеченні державним виконавцем  безперешкодного  входження  стягувача  у приміщення, зазначене    у   виконавчому   документі,   та   його   проживання (перебування) в ньому.

 Державний  виконавець  зобов'язаний  письмово   повідомити боржника і стягувача про день і час примусового вселення.  Боржник вважається повідомленим про  примусове  вселення  стягувача,  якщо повідомлення надіслано йому за адресою,  за якою має здійснюватися вселення,  чи іншою  адресою,  достовірно  встановленою  державним виконавцем.  Відсутність  боржника,  повідомленого  про день і час вселення, не є перешкодою для виконання рішення про вселення.

Державний виконавець Кравчук Олександр Євгенович

 
Спалювати траву небезпечно! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
22.03.2012

З настанням весни відмічені непоодинокі випадки спалювання сухої трави, що призводить до значного забруднення атмосферного повітря, погіршення якості земельних ресурсів та наносить велику шкоду довкіллю.

Велика кількість диму від випалювання сухої рослинності, опалого листя створює безпосередню загрозу для життя людини, сприяє появі підвищеної кількості запальних захворювань органів дихання і очей, захворювання серцево-судинної системи.

При спалюванні трави на присадибних ділянках виникає загроза перекидання вогню на житлові будинки та споруди.

Що ж робити з сухою рослинністю та опалим листям? Одне із можливих рішень цього питання – компостні ями, з яких можна отримувати органічне добрив.

Слід нагадати громадянам, що за самовільне спалювання сухої рослинності адміністративний кодекс України (ст. 77-1) передбачає штрафні санкції.

Коростишівський РВ УМНС України в Житомирській області

Коростишівський РС УДІТБ України в Житомирській області

 
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
17.02.2012

За статистикою, за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд.

Одна з жахливих за своїми наслідками трагедій сталася вранці 13 лютого цього року в с. Кінецьпіль Первомайського району Миколаївської області, де в приватному житловому будинку виникла пожежа, внаслідок якої загинуло 7 (!) дітей від отруєння продуктами горіння. Вогнем також пошкоджено підлогу та перекриття будинку на площі 50 кв. м., пошкоджено домашнє майно. Причина та розмір матеріальних збитків від пожежі встановлюються.

Складна ситуація з пожежами та загибеллю людей на них і в області. Станом на 13.02.12 на території області виникло 354 пожеж, що удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. На пожежах загинуло 32 особи, серед яких 5 дітей.

Так, 03 лютого в селищі Городниця Новоград-Волинського району виникла пожежа в трьохкімнатній квартирі приватного будинку. Внаслідок чого загинуло троє дітей (двоє дівчаток 2004 та 2005 р.н. та хлопчик 2007 р.н.). Під час виникнення пожежі батьків вдома не було – мати перебувала на работі, а батько пішов по своїм справам. Загоряння побачили сусіди та викликали рятувальників. До того часу вже повернувся голова родини, який знайшов бездиханих тіла своїх дітей. Вогнем також знищено домашнє майно в квартирі, пошкоджено покрівлю та перекриття.

Така кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного з батьків, адже коли дітей залишають напризволяще, це не повинно залишатися поза увагою.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!

Коростишівський РВ УМНС України в Житомирській області

  Коростишівський РС УДІТБ України в Житомирській області

 
Правила експлуатації пічного опалення… Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
07.02.2012

Шановні мешканці Коростишівського району та міста за минулий тиждень на території району виникло 6 пожеж, якими знищено та пошкоджено 6 житлових будинків та громадянам нанесено збитків на сумму понад 332 тисячі гривень. В переважній більшості, а це 99% пожежі виникали через неправильне влаштування пічного опалення та через порушення правил його експлуатації. В порівнянні за аналогічний період 2011 року виникло 3 пожежі. За прогнозами гідромецентру сильні морози на території України ще будуть спостерігатися 2 тижні, тому в черговий раз нагадуємо Вам правила безпречно поведінки під час пічного опалення:

У разі користування пічним опаленням:

 • перед початком, а також протягом усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі, щоб не сталось її займання. Очищення від сажі та різноманітного бруду, зокрема й накипу, необхідно провадити: опалювальних печей періодичної дії на твердому та рідкому паливі - не рідше одного разу на три місяці, кухонних плит і кип'ятильників - щомісяця;
 • біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5 х 0,7 м;
 • усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, повинні бути заштукатурені й побілені;
 • золу й шлак, що їх видаляють із топки, необхідно заливати водою та виносити в спеціально відведені місця.

Не дозволяється висипати золу й шлак поблизу будівель.

Під час використання пічного опалення не допускається:

 • залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
 • користуватися печами, які мають тріщини; розміщувати паливо, інші горючі речовини та матеріали безпосередньо перед топковим отвором;
 • зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев'яній підлозі або горючій підставці;
 • сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;
 • застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини;
 • використовувати для топлення дрова, довжина яких перевищує розміри топки;
 • здійснювати топлення печей із відкритими дверцятами топки;
 • закріплювати на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо;
 • зберігати у приміщенні запас палива, який перевищує добову потребу.

Начальник Коростишівського

РВ УМНС України в Житомирській області

Микола Романюк

 

Начальник Коростишівського РС

Управління Держтехногенбезпеки в Житомирській області

Олександр Дзядевич

 
Про упорядкування адресного господарства Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
02.10.2011

З метою підготовки до Всеукраїнського перепису населення та упорядкування адресного господарства в м. Коростишеві, міська рада доводить до відома громадян необхідність упорядкування нумерації будинків та відновлення на кожному з них табличок із написом назви вулиці і номера будинку.

Голова Коростишівської міської ради М. К. ЧИКОЛАЙ.

 

 

Дотримання належного порядку в адресному господарстві міста є одним із важливих факторів, що зумовлює якість складання поквартальних списків будинків, а також забезпечує повноту обліку населення під час перепису.

Відповідно до Календарного плану робіт на 2011 рік з підготовки Всеукраїнського перепису населення 2012 року, провідними економістами-статистиками упродовж 2011- го здійснюються спеціальні перевірки стану адресного господарства.

Узагальнені результати відповідної роботи по місту свідчать: ст. на 25 вересня поточного року перевірено 166 наявних вулиць, провулків та 5523 будинки. Причому, 37% перевірених вулиць не мають покажчиків з назвами, а на 34% будинків відсутні номерні знаки. Значно вищі ці показники по вулицях: Гвардійська, Петровського, Суворова, Леніна, К. Маркса, Чехова, Молодіжна, Польова, Горького та ін.

Просимо усіх жителів Коростишева упорядкувати номерними знаками свої будинки та квартири. Прохання поставитися до цього питання з розумінням, щоб наше місто мало гідний вигляд серед інших міст Житомирської області.

Номерні знаки треба встановити на третині будинків міста

Людмила ЗАЇКА, начальник відділу статистики у районі.

Матеріал взято з "Коростишівської газети" №39 (11266) 

 

 

 
Петро Олексійович Римар Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 126
Написав Administrator   
18.08.2011

 Петро Олексійович Римар (*31 березня 1939 року, с. Березівка (нині — с. Садове), Коростишівського району, Житомирської області — 9 листопада 2010 року, м. Київ), український архітектор, член Національної спілки архітекторів України, член International Council on Monuments and Sites (ICOMOS)[1] (Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць), почесний член Українського національного комітету ICOMOS, член Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (УТОПІК).

Брав безпосередню участь в організації проектування та створення багатьох пам'ятників і монументів. Серед них пам'ятники Ярославу Мудрому, Михайлу Грушевському, Шолом Алейхему, меморіал працівникам органів внутрішніх справ України, загиблих під час виконання службових обов'язків в місті Києві, Букринський меморіал на Київщині, організовував конкурси зі створення Монументу Незалежності в Києві. Працював над об'ємно-просторивим рішенням Монументу Незалежності.

Останнім часом працював над проектом монумента по увічненню пам'яті видатних діячів української культури (Микола Зеров, Микола Куліш, Лесь Курбас), які зазнали переслідувань і катувань та були страчені у жовтні-листопаді 1937 року в урочищі Сандармох, Карелія.

Значну частину свого життя присв'ятив справі охорони культурної спадщини України.

Працюючи у Міністерстві культури України займався питаннями охорони культурної спадщини України та брав безпосередню участь у створенні історико-культурних заповідників України.

Протягом багатьох років був членом редакційної колегії українського науково-популярного часопису «Пам'ятки України: історія та культура».

Разом з Юрієм Лихим був автором Закону України «Про охорону культурної спадщини»[4]. Завдяки прийняттю цього законодавчого акту стало можливе створення на базі управління культурної спадщини Міністерства культури і мистецтв України окремого центрального органу охорони культурної спадщини - Державної служби з питань національної культурної спадщини. Ця подія піднесла справу охорони культурної спадщини в Україні на якісно новий рівень.

Працюючи завідувачем Музею історичних коштовностей України брав участь у організації і проведенні виставок у Сполучених Штатах Америки, Канаді, Франції, Японії, Німеччині, Фінляндії, країнах Бенілюкс (Бельгія, Нідерланди та Люксембург) з метою пропагування української історії, культури та мистецтва серед світової спільноти.

Під час навчання у школі та служби в армії займався футболом. Грав голкіпером за спортивний клуб армії.

З дитинства захоплювався малюнком і фотографією. Працював у різних техніках: олія, гуаш, акварель, пастель, вугілля, олівець. Залишив після себе чималий творчий доробок.

Похований на Лісовому цвинтарі у Києві. 

Повна стаття знаходиться за адресою - http://uk.wikipedia.org/wiki/Римар_Петро_Олексійович 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 42 з 79