The payout rate
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size
  • default color
  • red color

Услуги по грузоперевозкам Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 7763
Написав Administrator   
10.02.2013

Услуги по грузоперевозкам автомобилем Мерседес спринтер 313 CDI. Кузов цельнометаллический. Груз до 2 тонн. Меж. город 3 грн./км, город договорная. Длина кузова 4,25 x1.75 x 1.85 м. Работаем по Коростышеву и Украине.

Александр, (067) 683-65-03

 
Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1724
Написав Administrator   
25.12.2012

Чи часто замислюємося ми, купуючи феєрверки або петарди, про небезпеку, яку несе необережне з ними поводження? Натикаючись у газеті на чергове повідомлення про жертву піротехнічного виробу і співчуваючи, ми впевнені – з нами такого не станеться. Так, у власній безпеці ми впевнені. Але чи не траплялось нам купувати якоїсь новенької, невідомої піротехнічної іграшки з лотка на вулиці? При цьому нам у голову не приходить вимагати у продавця сертифікат якості на виріб, який є вибухонебезпечним. Ми спокійно спостерігаємо, як діти кидають з балкона петарди під ноги перехожим, або змагаються, хто довше протримає підпалену петарду в руці.

Незалежно від того, в якій країні виготовлено піротехніку, вона не може бути абсолютно безпечною. Тому, обов’язково треба навчитися правильно з нею поводитися. Всі неприємні, а часто і нещасні випадки, які трапляються з-за піротехнічних виробів - результат неправильного та необережного поводження з ними, порушення елементарних вимог безпеки або використання не за призначенням. Щоб з Вами не трапилося лиха, візьміть за правило серйозно та чітко дотримуватися інструкцій, якими повинні бути забезпечені всі піротехнічні іграшки. Тільки тоді поводження з піротехнікою буде в радість і не принесе шкоди.

Користуйтеся краще готовими виробами промислового виробництва. У продажу їх немало. Торгівля гарантує Вам продаж якісного товару, який пройшов необхідні випробування та має відповідний сертифікат якості (не соромтеся запитати у продавця сертифікат!). І все ж, купуючи піротехнічні іграшки, будьте уважні та прискіпливі, вибираючи їх. Всі вироби повинні мати докладні інструкції, це більш важливо, якщо Ви зустрічаєте незнайомий виріб. Не отримавши інструкції або кваліфікованої консультації, від покупки краще відмовитись.

Вибираючи піротехнічні іграшки, зверніть увагу на їх зовнішній вигляд. Забороняється використовувати вироби, які мають наявні дефекти: зіпсовані, підмочені, з тріщинами та іншими пошкодженнями корпусу або гніту.

Після придбання піротехнічного засобу, необхідно завчасно вибрати місце для феєрверка. В ідеальному випадку, це повинен бути великий відкритий майданчик - двір, сквер або поляна - вільні від дерев та будівель. Необхідно уважно оглянути вибране місце: чи немає по сусідству (в радіусі 50 метрів) пожеженебезпечних об'єктів, дитячих садочків з добовим режимом роботи, лікарень, автомобільних стоянок, дерев'яних сараїв, гаражів тощо. Якщо феєрверк проводиться за містом, поблизу не повинно бути опалого листя та хвої, сухої трави або сіна, того, що може призвести до загоряння від випадкових іскор.

Ви повинні заздалегідь обміркувати, де будуть знаходитися глядачі. Їм необхідно забезпечити хороший огляд та безпеку, а для цього розташуйте їх на відстані 20-25 метрів від пускового майданчика, обов'язково з навітряної сторони, щоб вітер не зносив на глядачів дим та неспалені частини виробів. Стоячи осторонь, не тільки безпечно, але і зручно спостерігати за феєрверком: не потрібно високо закидати голову та шукати очами ракету, що улетіла.

Тому, існують загальні правила, які обов'язково необхідно виконувати:

  • не можна носити піротехнічні іграшки у кишенях;
  • не можна спалювати їх у багатті;
  • не можна розбирати вироби та піддавати їх механічним впливам;
  • не можна працювати з піротехнічними виробами у нетверезому стані;
  • не палити, працюючи з піротехнікою;
  • зберігайте піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці;
  • не допускайте відкритого вогню в приміщенні, де зберігаються вироби;
  • зберігайте їх на значній відстані від нагрівальних приладів;
  • пам'ятайте, що піротехнічні вироби бояться вологи - це може позначитись на їх роботі;
  • якщо піротехнічні вироби відсиріли, не сушить їх на батареях опалення або печах;
  • не використовуйте піротехнічні вироби для бешкетування, застосовуйте їх тільки за призначенням.

Cлужба цивільного захисту в Коростишівському районі
ТУ МНС у Житомирській області

Коростишівський районний сектор Управління
Держтехногенбезпеки у Житомирській області

 
Старший державний виконавець відділ ДВС Коростишівського РУЮ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 1059
Написав Administrator   
31.10.2012

Статтею 2 Закону України «Про виконавче провадження» зазначено, що примусове виконання рішень в Україні покладається на державну виконавчу службу, яка входять до системи органів Міністерства юстиції України. Судові рішення, згідно зазначеного Закону розділяють на майнового та немайнового характеру.

До переліку рішень у немайнових спорах законом віднесено низку рішень, за якими боржника зобов’язано особисто вчинити певні дії на користь стягувача, або утриматися від здійснення таких дій, зокрема:

- про поновлення на роботі;

- про вселення стягувача;

- про виселення боржника;

- про відібрання дитини;

- інші рішення, за якими боржника зобов’язано особисто вчинити певні дії на користь стягувача чи утриматися від здійснення таких дій (зобов’язання надавати час для зустрічей з дитиною, зобов’язання провести нарахування та виплату підвищення до пенсії, заборона проведення зборів акціонерів і т.п.).

 Особливості виконання рішень, за якими боржник зобов'язаний особисто вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення передбачені статтею 75 Закону України «Про виконавче провадження», а саме:

«1. Після відкриття виконавчого провадження за виконавчим документом, що зобов’язує боржника вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення, державний виконавець перевіряє виконання рішення не пізніш як на наступний день після закінчення строку, встановленого частиною другою статті 25 цього Закону для самостійного виконання рішення. Якщо рішення підлягає негайному виконанню, його виконання перевіряється не пізніше наступного робочого дня після відкриття виконавчого провадження.

2. У разі невиконання зазначених вимог без поважних причин державний виконавець накладає на боржника штраф відповідно до статті 89 цього Закону (державний виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника - фізичну особу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб - від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на боржника - юридичну особу - від сорока до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) і не пізніше п’яти робочих днів з дня його накладення повторно перевіряє стан виконання рішення. Якщо рішення не виконано і виконання може бути проведено без участі боржника, державний виконавець організовує виконання відповідно до повноважень, наданих йому законом, та вносить подання (повідомлення) правоохоронним органам для притягнення боржника до відповідальності згідно із законом. При цьому на боржника повторно накладається штраф у порядку, встановленому статтею 89 цього Закону.

3. У разі якщо виконати рішення без участі боржника неможливо, державний виконавець накладає на боржника штраф відповідно до статті 89 цього Закону та вносить подання (повідомлення) правоохоронним органам для притягнення боржника до відповідальності згідно із законом, після чого виносить постанову про закінчення виконавчого провадження, яка затверджується начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, і повертає виконавчий документ до суду чи іншого органу (посадової особи), що його видав.

4. Державний виконавець під час виконання рішення про заборону вчиняти певні дії або про утримання від вчинення певних дій доводить до відома боржника резолютивну частину такого рішення, про що складає відповідний акт. Після складення акта виноситься постанова про закінчення виконавчого провадження».

 Виконання рішень у немайнових спорах істотно відрізняється від аналогічної процедури щодо майнових правовідносин. В першу чергу тим, що в процесі виконавчого провадження за такими документами не завжди застосовуються загальноприйняті заходи прмусового виконання, - звернення стягнення на майно, доходи боржника, вилучення у останнього предметів тощо.

Для рішень судів цієї категорії встановлено особливий строк примусового виконання – два місяці. Однак, якщо самим рішенням суду призначено термін виконання або цей термін взагалі є невизначеним (наприклад, при наданні щотижневого права спілкування з дитиною), державний виконавець має дотримуватися строків, встановлених рішенням суду. Крім того, виконавчий збір при виконанні немайнових рішень зобов’язального характеру має фіксований розмір:

- в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з боржника – фізичної особи;         

- в розмірі вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – з боржника – юридичної особи.

 Особливе місце серед категорії виконавчих документів зобов’язального характеру є судові рішення про зобов’язання Управління Пенсійного Фонду провести нарахування та виплату підвищення до пенсії відповідно до ст. 6 ЗУ "Про соціальний захист дітей війни", з урахуванням ст. 28 ЗУ "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".  

Старший державний виконавець відділ ДВС Коростишівського РУЮ

 
Кліп про наше місто Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 17
Написав Administrator   
12.09.2012
 
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 0
Написав Administrator   
25.05.2012

Територіальне управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Лише з початку року в області під час пожеж загинуло шестеро дітей, що у 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Настає пора літніх канікул, літнього відпочинку та розваг. Тисячі дітей залишаються вдома, але не завжди дорослі взмозі наглядати за ними та контролювати їхнє дозвілля. Це, безумовно, створює певний ризик для їх безпечної життєдіяльності. Легковажне поводження дітей з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя.

Пильнуйте, щоб до рук Вашої дитини не потрапили сірники, запальнички, отруйні речовини та невідомі предмети. Обов’язково проведіть із малечею бесіди про правила безпечної поведінки вдома, роз’яснюйте їм елементарні правила пожежної безпеки.

Адже турбота про безпеку дітей – наш спільний обов’язок!

Територіального управління МНС у Житомирській області

Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області

 
Обережно змії! Надрукувати Надіслати електронною поштою
Рейтинг: / 134
Написав Administrator   
21.05.2012

В травні в багатьох областях України за медичною допомогою звертались люди, яких кусали змії. Не оминула ця подія і наш район. Від укусу змії постраждав 10 річний хлопчик, мешканець районного центру.

Як правило змії не нападають на людину, якщо їх життю нічого не загрожує. Якщо не порушувати спокій змії, не наступати на неї, вона ніколи першою не нападе. На Житомирщині є 2 види змій: гадюка звичайна та вуж звичайний. Отруйною серед них є лише гадюка звичайна, вужі - цілком безпечні. Гадюку можна зустріти там, де є ліси або посадки. Улюблені місця гніздування змій, зокрема гадюк, - узлісся, вирубки, береги річок, каміння, в яких є тріщини, гірські схили та кам’яні відслонення, які добре прогріваються. Змій часто можна побачити і на сільських стежках, біля доріг, бо вони дуже люблять тепло й виповзають погрітися на сонці.

Зазвичай змії втікають від людей. У них поганий зір, слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на досить великій відстані – 10-15 метрів. Почувши кроки, стукіт вони відразу ховаються в нори, або відповзають подалі. Проте в спеку це відчуття притуплюється, вони стають лінивими, малорухливими, й тому люди їх бачать частіше, ніж хотілося б, і можуть легко на них наступити. Тож вирушаючи в ліс на відпочинок, чи за ягодами та грибами, слід пам’ятати, що ви вирушаєте у «володіння змій» й відповідним чином готуватися.

Передусім слід подбати про високе взуття – шкіряне, або ґумове. Також знадобиться палиця, але не для того, щоб убити змію, а щоб повідомити її про ваш прихід. Проведіть нею по кущах, з яких хочете зірвати ягоди, або по високій траві. Цього буде достатньо, аби повзучі поступилися вам місцем. Якщо берете із собою дітей, то вони повинні завжди йти за вами. Коли ж небажана зустріч таки відбулася, не кидайтеся на змію, не вбивайте її, а спокійно обійдіть. Вона не переслідуватиме людину, не кинеться наздоганяти. Поміж людей існує думка, що коли потривожити гадюку, вона звивається клубком і може кинутися на людину. Це фантазія. У Європі, в Україні зокрема, немає жодної гадюки, яка сама нападала б на людину.

Є люди, які плутають вужів з гадюками, тож спокійно беруть їх у руки. Не варто робити такі експерименти, бо деякі гадюки за забарвленням дуже схожі на вужів. Отруйних змій можна відрізнити від неотруйних за формою голови. Голова отруйних змій має яскраво виражену трикутну форму. Це пов’язано з анатомічним розміщенням отруйних залоз. Отрута цих змій має швидку, але незначну дію. Приблизно половина всіх укусів не супроводжується тяжкими симптомами загального отруєння. Але, якщо не подати допомоги, можливі тяжкі ускладнення.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 36 з 79